Kosmetické štětce Beauty Strokes

kosmetické štětce

Ať už začínáte svou kariéru jako maskérka, nebo využíváte make-up ke své vlastní potřebě, jsou tu určité nástroje, které potřebujeme k dokončení perfektního vzhledu. Dokonalé líčení se neodvíjí jen od kvalitních tvářenek, make-upů, očních stínů, či bronzových pudrů, jak si mnohé z nás stále ještě mylně myslí, ale zásadní roli sehrají kosmetické štětce. Téměř po celém světě již podlehli tomuto fenoménu. U nás právě značka Beauty Strokes nabízí širokou škálu cenově dostupných výrobky pro dokonalé nalíčení, zejména štětce na make-up, nehty, oční stíny, oční linky, řasy nebo i tvářenky. Byly vyvinuty s využitím zkušeností předních vizážistů a kladou důraz také na kvalitní přírodní materiály. Vyrábí se z vysoce kvalitních vlasů ze zvířecích chlupů (bílá, černá koza, poník, červený sobol) které jsou odstupňovány podle délky, stejnoměrnosti řezu a jemnosti.

Štětce pro kosmetiku by měly být nedílnou součástí Vaší kosmetické taštičky.

Nejen, že velice příznivě působí na naši pleť, snižují riziko vzniku nových vrásek a umožňují použít make-up více rovnoměrně a přesně. Dodávají Vašim tvářím, očím a rtům bezchybné provedení. Jsou také komfortnější, nehrozí, že bychom si umazaly ruce a sníží se také spotřeba líčidel samotných.

Je ale třeba se o kosmetické štětce také starat, pravidelné čištění štětců prodlužuje totiž jejich životnost. Nabízí se nám hned několik možností, jak štětce důkladně očistit, asi nejsnadnější způsob je, že omyjeme jeho štětiny pod tekoucí teplou vodou, napěníme antibakteriálním mýdlem, chvíli necháme působit a omyjeme pěnu opět v tekoucí teplé vodě. Pokud jste právě na cestách, nebo kdekoliv, kde by voda působila problém, vystačí Vám čistící antibakteriální ubrousky, kterými jemně dočista očistíte štětiny kosmetických štětců od nežádoucích bakterií, olejů a přirozených kožních mazů.

Kosmetické štětce se čistí zpravidla po dvou až čtyřech týdnech, v závislosti na tom, jak moc se používají, stejně jako řasenka by neměly být déle než čtyři až šest týdnů, aby nedocházelo k nárustu bakterií.

Je to velice příjemná a pokroková revoluce v líčení, a pokud je stále doma postrádáte, vyzkoušejte kosmetické štětce Beauty Strokes a dozajista nebudete zklamány.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Kosmetické štětce Beauty Strokes”

  1. pegonela napsal:

    Miluji štětce na kosmetiku. Mám jich celou řadu, několik jich je skutečně i krásnou dekorací.

  2. Hanka napsal:

    Dají se štětce Beauty Strokes sehnat např. v Anglii v drogerii? Děkuji.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.