Kost a kůže? Pfff! Krev a mlíko!

holky krev a mlíko

Uživateli Matouš se líbí: „Holky musí být krev a mlíko! Chlapi se musej nažrat!:D„  Takhle drsně mi facebook naznačil, že nejsem vhodný koktejl pro mého vysněného. Protože ale nejsem zlá a nepřející potvora, utřela jsem rachotící rukou slzy lítosti a ihned jsem se mu jala hledat potenciální partnerky.

 

Takže „krev a mlíko“ zadávám ten správný recept do pátracího okénka a vzápětí jsem ujištěna, že nabídka a poptávka jdou ruku v ruce.

 

Skupin jako „Jsem holka krev a mlíko, a néé <> co šňupe piko!“ která sdružuje uživatelky žijící mimo perníkářské Pardubicko, je víc než much. Konec konců stejně jako jejich uživatelek – spíš masařek než mušek. A tak se ubezpečuji, že o osud Matouše nemusím mít obavy.

 

Nu, ale co já? Nohy jak dvě tyčky, nedaleko do anorektičky? Skupina „Baculatý holky mají právo na zábavný život“ mi dává najevo, že jakožto hubeňour nejspíš utřu nos, ale přesto se nevzdávám!

 

Kost a kůže“ píšu tentokrát do vyhledávače a doufám, že i já najdu nějaké příznivce. „Kost a kůže? Pfff! Krev a mlíko!“ – charakterizuje gurmánské choutky českých mužů hned první odkaz, čímž mě vyvádí z omylu. „Ženská bez prdele, je jak tejden bez neděle!“ lokalizuje jeden z nich, kde přesně se má ona krev a mlíko centrovat.

 

Ve finále ze mě stránka „Pravá česká holka musí být krev a mlíko“ udělá levou, a já už si přijdu úplně down, ztracená a zatracená, bez sebemenší šance na spokojený život. Když v tom, skrz ubrečený oči, spatřuji skupinu: „Každý chlap chce hubenou a blbou!“ No hurá, nějakou šanci ještě mám!

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (11 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

10 reakcí na “Kost a kůže? Pfff! Krev a mlíko!”

 1. pegonela napsal:

  Tak podle článku bych měla být žádanou ženou :-) . Jsem přesně krev a mlíko. Kdo chce tlustou, a těch moc není, pro toho jsem málo tlustá. A většina chce štíhlou, až hubenou. Ale tou už taky nejsem :-( . BMI na mě řve, že jsem ještě v normálu, ale až úplně na konci :-( . Ještě kilo, dvě, a skákla bych do mírné nadváhy. Pro chlapa, který chce modelku, jsem přesto tlustá. Takže jsem k „neudání“ :-) )

 2. dia.kritika napsal:

  tak se nabalte svetrama jako Eben alias Váleček – v seriálu Kamarádi :) Taky to zkusím!

 3. janablbka napsal:

  blbko

 4. end.or.fin napsal:

  Jsa vegetariánem, krev nejím, a to ani husí. Z mléka mám nadýmání. Na druhou stranu – a ze stejného důvodu – mě pochopitelně nezláká ani kost, natožpak kůže. Nejsem si zcela jist, jestli je kategorie žen „Sójový výhonek a šťavnaté tofu“, ale tak nějak tuším, že není. Takže pokud mne jakožto muže chce žena zaujmout, musí být především ženskou. A ženskost se nedá vidět podle siluety a slyšet podle chrastění či šplouchání. To se musí cítit srdcem. Tedy přeji autorce někoho, kdo vycítí, že je pro něj ženou správnou, žádoucí a milovanou ;)

  P.S.: Jak na to tak koukám, tak i v té ženskosti se schovává kost. Budu to muset někdy zkusit alespoň s vývarem. Něco z nohy by bylo asi ideální.

 5. dia.kritika napsal:

  no tak ti tedy pěkně děkuji, endorfíne!:)

 6. dia.kritika napsal:

  náhodou, já si ženy alá sojový výhonek představit umím!

 7. end.or.fin napsal:

  No tak mi tedy nemáš zač, Dia.kritiko :)
  A náhodou, já si toho umím představit ještě o dost víc :)
  Ale to asi není pro moderní ženu. Možná bych měl založit server ModerniMachista.cz

 8. pegonela napsal:

  Nojo, ženskost se sice nedá vidět, ale když on většinou každý kouká na tu kost. A když ho ta kost zblbne, tak normální ženská nemá šanci svou ženskost prodat :-) ).

 9. end.or.fin napsal:

  Kosti moc dlouho nevydrží, není na nich totiž co okusovat. Pár nocí a pak člověk zjistí, že ač jí, tak má stále hlad. A začne hledat jinde.

 10. Timea napsal:

  Ženská má být za co chytit – toť názor,se kterým se setkávám poměrně často. Stejně tak, jak se najdou příznivci těch hubenějších, najdou se i příznivci těch hanáckých typů. Často se setkávám i s tím, že štíhlým až hubeným mužům se líbí právě ty udělanější typy žen. Takže, milé dámy, ať jsme štíhlých nebo plných tvarů – vězte, že každý typ postavy si najde své příznivce.
  Timea

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.