Prodloužení řas

umele-rasy-03

Každá žena chce být ještě krásnější, než doposud je. Každým rokem vycházejí nové trendy a tipy, jak se krásnější stát. A proto, aby každá žena, či dívka byla ještě atraktivnější, pracuje dnes celý průmysl, aby vymyslel, nebo posunul dál hranice estetiky. Pokud i Vy chcete vypadat ještě atraktivnější, zkuste si prodloužit řasy.

Co je prodlužování řas?

Řasy se dnes dají prodloužit a zahustit. Tato metoda razantně promění Váš vzhled během cca 2 hodin. A zajisté Vám pomůže přilákat na sebe ještě větší pozornost. Luxus prodloužených řas, můžete použít nejen na společenské akce, ale také v každodenním životě. Délek a typů řas je nepřeberné množství, každá si můžete vybrat dle své vlastní potřeby.

 Jak se řasy prodlužují?

Jedná se o prodloužení, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní. Tím se ta umělá chová stejně, jako přírodní. Vše je tak přirozené. Po aplikaci jsou řasy odolné proti slzám vodě, potu i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy dlouhé, natočené, silné a šetrné k očím i kontaktním čočkám.

 Jaký se používá materiál?

Veškeré řasy jsou vyrobeny z hypoalergického monofinu, některé s přídavkem syntetiky (zatočení řasy), některé s přídavkem hedvábí (lesk a větší pevnost). Vše je tvarováno tak, aby bezpečně přilnulo k přírodní řase.

Řasy mají přirozený vzhled, jsou jemné, lesklé, hebké a přitom silné a odolné.

prodloužené řasy

umělé řasy

Lepidlo se používá na bázi pryskyřice, nevypařuje se ani nedráždí, nevyvolává alergie a je zcela bezpečné.

Nejsou žádné zákazy pro prodlužování řas, pokud ale trpíte očními alergiemi, přecitlivělostí nebo nadměrným slzotokem či svěděním, není tato metoda vhodná pro Vás. Raději udělejte test na jedné řase, jestli bude vše v pořádku.

 

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Prodloužení řas”

  1. Anet napsal:

    Prodlužování řas je teď velkým hitem. Ale přesto mě to neláká. Chápu to, pokud má někdo opravdu jemné a nevýrazné řasy. Bohužel ani u řas nemají ženy hranice, nemohou pak ani mrkat, hrůza.

  2. simonice82 napsal:

    je to strašně krásný,zajímalo by mě jak často se chodí na doplňování..

  3. Nicol napsal:

    doplňuje se jednou za měsíc… :-)

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.