Řasy jako panenka

Dlouhé a husté řasy

Snad každá z nás touží po dlouhých hustých řasách, které při mrknutí přivolávají pozornost nejen mužů. Jenže jak toho docílit, když jsme nebyly takovými řasami od přírody obdarovány? Docela složitá otázka, kterou s kamarádkami neustále řešíme.

Na radu mé zkušenější kamarádky, jsem výrobků na prodlužování řas, vyzkoušela již opravdu hodně.

Nenechaly mě chladnou například oční kapky na prodlužovaní řas, které jsem u svého očního lékaře pracně sháněla na recpet. Řasy se po aplikaci docela prodloužily, ale některé látky obsažené v těchto kapkách mi naprosto na oko nesedly a způsobily nepříjemné zarudnutí očního víčka a rohovky.Musela jsem tedy kapky na řasy okamžitě vysadit.

Prodlužovací a zhušťovací řasenky jsou sice fajn, ale řasy většinou pouze ztmaví a zvýrazní, dlouhý efekt nikoliv netvoří. Nebo dnes velmi rozšířené lepené, či nastavované řasy, které jsou opravdu krásně dlouhé a husté, ale při prvním pohledu na ně, ihned poznáme, že se jedná o řasy umělé, nikoliv naše přírodní. A to většina z nás nechce. Přeci jen rády slyšíme, ty máš, ale krásné řasy a to jsou opravdu tvé?

 

Renokin Lash Lash

Dlouhé a husté řasy s Renokin

Pokud tedy i vy patříte k těmto ženám, které touží po přírodní kráse a chcete se vyhnout různým experimentům, vyzkoušejte jedinečný produkt na prodlužování řas Renokin Lash Lash. Tato výživa a péče Renokin Lash Lash jako jediná z mála funguje a je naprosto bezpečná pro Vaše oči.

Renokin Lash lash je vhodný pro ženy všech věkových skupin. Využívá technologii nanokapslí a biomimetických peptidů, tuto technologii využívá jen minimum výrobků. První výsledky zaznamenáte již po 4 týdnech pravidelného používání. Nejlepší je péči aplikovat 1x denně před spaním, ke kořínkům řas tak, aby se všechny potřebné látky dostatečně absorbovaly.

Díky výrobku Renokin Lash Lash, jsem  konečně spokojená a mám své dlouhé, husté řasy jako panenka.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Řasy jako panenka”

  1. Nikolka napsal:

    myslela jsem si, že to bude jen další článek o prodlužování řas a jak vidím tak ne. vypadá to velice zajímavě, nikde jsem o tom ještě neslyšela .))

  2. Timea napsal:

    Mám dotaz k umělým řasám: zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s tím, když je chcete sundat? Návodů na to, jak je aplikovat je všude dost, ale jak je šetrně sundat skoro žádný. Díky předem za radu.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.