Slevy na jídlo, pití, pobyty a krásu

slevy

Slevový portál

 V dnešní době určitě beze sporu, každý z nás rád ušetří nějakou tu korunku a ještě nakoupí kvalitně a pohodlně z tepla svého domova. Slevový portál slevy.cz nabízí denně slevy na produkty i služby.

 Nabídka je opravdu široká a to vše na jednom místě.

Mezi slevy na pobyty můžeme najít wellness pobyty, pobyty v horských hotelech, nyní aktuální valentýnské pobyty, také zimní pobyty, kde je již v ceně zařízen skipass.

Velmi žádané jsou slevy na Slovensko, kam směřují lidé stále častěji strávit své volné chvíle. Také velmi oblíbené jsou slevy na dovolené, kde je cenová nabídka velmi lákavá, slevy se pohybují od 40% výš, kdo by odolal. Na portálu slevy.cz můžete najít slevy na jídlo, pití, zábavu, pobyty, relaxaci, krásu i zboží.

 Dámy si určitě přijdou na své s výtečnou a širokou nabídkou masáží, které můžou absolvovat buďto samotné, s kamarádkou, nebo také s partnerem, aktuálně je v nabídce romantická skořicová masáž, což může být výtečným zážitkem i dárkem, zároveň relaxací pro oba dva partnery.

 Pokud si lámete hlavu co s nadbytečnými kily po vánocích, můžete si se slevou 53% zakoupit permanentku do FitCentra, nebo podstoupit různé metody hubnutí. Gelové nehty, prodloužení řasů, doplnění prodloužených řasů, omlazení pleti, balíčky proti akné, to vše najde na stránkách slevy.cz

 V nabídce můžete najít také slevy na Prahu i  slevy na Brno.Všechny slevy, služby i zboží na jednom místě, z klidu Vašeho domova či volné chvíli v práci. Proč nakupovat draze a složitě, když to jde levně a jednoduše.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Slevy na jídlo, pití, pobyty a krásu”

  1. Petra Miletka napsal:

    Pravdou je, že dnešní doba je celkem těžká a hektická, a každá z nás ráda ušetří nejen peníze, ale i vlastní čas. To je vše, s čím se dá v tomto článku souhlasit.
    Každý, kdo má s nějakými slevovými portály zkušenost, mi jistě dá za pravdu..V únoru shánět Valentýnský pobyt,haha.Budete mít možná krásný voucher, ale pobyt absolvujete nejdřív na Velikonoce..S kosmetickými slevami a službami je to mnohem horší…Práce bude „odfláknutá“ buď na materiálu, který bude kosmetička používat nebo na ošetření samotném…Nemluvím o pocitu a pohledech, kterým se nevyhnete ani v restauraci, baru fit centru, když zjistí, že jste zase jeden z těch vyžírků, co obíhají pouze slevy. A tak nás většina provozovatelů těchto služeb vidí:-(

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.