Spodní prádlo jako dárek

lormar

Spodní prádlo tvoří základ dobrého dne. Žádné prádlo nesmí škrtit, řezat anebo jinak dráždit, může pak negativně ovlivnit průběh celého dne. Je však obtížné vybrat si vhodné prádlo tak, aby bylo maximálně pohodlné a ještě navíc aby slušelo. O to více je to komplikované pro muže, kteří se rozhodnou své drahé polovičce koupit spodní prádlo jako dárek.

Prodavačky z butiků se spodním prádlem by dozajista mohly vyprávět spoustu historek o roztomilém popisu různého ovoce ve snaze  o popis velikosti hrudníku své partnerky. Pokud se již chcete vyhnout těmto trapným chvilkám, je dobré o spodním prádle a partnerce něco vědět.

Jak vybrat to správné prádlo?

Dříve, než se vydáte do obchodu, či případně na eshop se spodním prádlem, nakoukněte do prádelníku své partnerky.

Podle štítku na podprsence se dozvíte obvod a velikost košíčku.  Číslo znamená obvod a písmenko velikost košíčku. Možná vás to překvapí, ale víte, že existuje celá abecední škála velikostí? Zapsali jste si velikost a myslíte si, že máte vyhráno? Kdepak, na trhu totiž existuje mnoho druhů podprsenek, stejně jako máte možnost potkat mnoho tvarů ženských ňader. Ne každá podprsenka je tedy ideální. Ocitli jste se před nejtěžším úkolem, vybrat tu pravou.

Jestli chcete předejít faux pas vrhněte se opět do prádelníku.  Vaší šancí je ženina nejoblíbenější podprsenka.

Kalhotky tvoří základ

Pokud si myslíte, že s kalhotkami to bude jednodušší, tak i zde vás čeká několik úskalí.  Velikost kalhotek se obvykle pohybuje od 36 – 46,ale i zde máte možnost výběru . Pozor na tanga! Každé ženě nesvědčí a ne každá je musí mít! Pokud je v šuplíku své ženy nenajdete, vyhněte se jim raději obloukem.

Nejpohodlnější jsou klasické kalhotky, tzv. „bombarďáky“, jenomže ty se zase darovat nehodí. Trenkové kalhotky jsou skvělé pro všechny ženy se štíhlou až chlapeckou postavou, jelikož jim zvýrazní jejich obliny. Pro ženy s širšími boky však kalhotky s nohavičkou nejsou  vůbec vhodné. Nejlepším řešením jsou pro ně  kalhotky bokové nebo s větším výkrojem.

Kromě tvarování a výběru správné velikosti je důležitý i materiál. Ženám nejvíce svědčí přírodní látky.

Nebojte se, že budete za tupce. Žena každou snahu pozitivně ocení. Pokud se chcete vyhnout komplikacím, pořád vám zbývá ještě jedna možnost - košilka, třeba taková, jakou nabízí na svých stránkách Charisma shop.

Zdroj informací: www.charisma-shop.cz

www.idnes.cz

www.doma.cz

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Spodní prádlo jako dárek”

  1. pegonela napsal:

    Dobré rady pro muže :-) ).

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.