Testery značkových parfémů

DOLCE & GABBANA The One Gentleman EDT 100 ml Tester

Objevujete v e-shopech s parfémy testery na prodej a nevíte co si pod tím představit?

Je to jednoduché, jedná se o originál parfémy, nevoní lépe ani hůře, než klasické balení, jak se mnozí často domnívají. Tyto testery mají stejné složení jako parfémy originál zabalené. V nabídce můžete nalézt testery s víčkem, nebo bez víčka, obě varianty jsou v pořádku, testery jsou baleny v krabičce bez potisku, což Vám ovšem jako konečnému spotřebiteli vůbec nevadí a ušetříte spoustu peněz.

Kdy testery ne?

V případě, že máte parfém jako dárek, tak osobně testery parfémů nedoporučuji, obdarovaný by si mohl myslet, že na něm chcete ušetřit :)

Proč jsou testery tak výhodné?

Internetové parfumerie je často od velkoobchodních dodavatelů nakupují za zlomkovou cenu, než originál balení, proto tester vychází cenově tak výhodně.  Může se Vám poštěstit, že nakoupíte tester parfém ve velikosti 100 ml, za cenu originálně balené 30 ml, což je naprosto úžasné. Jako většina z nás, když si zakoupí parfém,  krabičku ihned vyhodí. Je tedy  přeci výhodnější koupit dva různé testery parfémů za super cenu, než jeden originálně zabalený.

Zvýhodněné ceny tester parfémů Vám nabízí i nově otevřená parfumerie v Ostravě – Vítkovichích.

Thierry Mugler Angel

 

 

 

Například velmi oblíbený Thierry Mugler Angel EDP 100 ml v testříku za super cenu 1716 Kč, nebo velmi osobitá vůně pro muže DOLCE & GABBANA The One Gentleman EDT 100 ml tester za neuvěřitelných 672 Kč.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.