Vlasy, koruna ženské krásy

5935459_s

Ženy si na svůj vzhled potrpí a velmi si na něm zakládají.

Není to tak pouze dnes, kdy jim kosmetika umožňuje zahlazení vrásek a plastické operace omladí o několik desítek let.

I v minulosti byl pro ženy jejich vzhled velmi důležitý. Muži na ženách obdivují nejen bujná poprsí, ale především vlasy, které jsou známkou krásy. Čím delší a hustší vlasy žena má, tím je pro muže atraktivnější. Existuje mnoho typů vlasů a každému se líbí jiné. Někdo má rád blondýny, jiní si zase potrpí na brunetky. Ženy si vlasy často barví a nechávají si dělat melíry. Se změnou účesu se může změnit celá osobnost ženy.

CLIP – IN

V dnešní době letí príčesky, které dodávají ženám pocit hustších vlasů. Cenově velmi dostupné jsou takzvané clip-in vlasy, které se jednoduše přicvaknou sponkou. Tyto příčesky jsou k dostání v různé kvalitě. Na trhu jsou samozřejmě umělé příčesky, které však nepůsobí tak „pravým“ dojmem, jako pravé vlasy. Ty jsou samozřejmě kvalitnější, než ty umělé, ale jejich cena je o poznání vyšší. Relativně levné příčesky z pravých vlasů lze sehnat kde jinde, než na internetu.

Ženy velmi rády chodí ke kadeřníkovi a experimentují s novými účesy. Kadeřníci si s vlasy svých klientek hrají a mnohdy jim nabídnou prodloužení, které se však často musí obnovovat a vyjde tak na několik tisíc měsíčně. Pro ženu je nejdůležitějším účesem ten, který má při té nejslavnostnější příležitosti. Ano, jedná se o svadobné účesy. Příprava takových účesů mnohdy trvá několik hodin a ženy za ně nechají u kadeřníka spoustu peněz, ale nutno říct, že před oltářem vypadají nádherně.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Vlasy, koruna ženské krásy”

  1. Nicol napsal:

    Spousta mých kamarádek, mám clip-in a jsou s tím velmi spokojeny.

  2. beatka napsal:

    já sama clip in nosím a je to super věc, akorát to chce najít opravdu kvalitní vlasy, aby se příliš necuchaly

  3. pegonela napsal:

    Když příčesek, tak opravdu kvalitní. Nemám problém, mám dlouhé a husté vlasy.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.