Jak překlenout období po rozchodu?

5848146_s

Jak překlenout období po rozchodu?
Každý toto období prožívá a cítí jinak, někdo to bere s nadhledem, někdo naopak šílí.
Nejčastěji přichází pocit samoty, prázdnoty a s ním ruku v ruce i vztek.

Dejte si čas, ne nadarmo se říká, že čas je nejlepší lék. Nemusíme se hned tvářit, že všechno je vlastně v pořádku, když to tak doopravdy necítíte. Nechejte smutku volný průběh, přejde o to rychleji. Možná se vám to bude zdát jako klišé, ale kupte si oblíbenou zmrzlinu, nebo čokoládu a pořádně se vybrečte. Odborníci tvrdí, že právě tohle je ten správný začátek.
Nestraňte se přátel a kolektivu. Promlouvejte s nimi, jejich zkušenosti Vám pomůžou, zjistíte, že v tom nejste sama, což vás podpoří.
Věděly jste, že psaní funguje jako očistný proces? V dnešní době je to známá věc, zkuste se tedy ze všeho vypsat. Napište si, co vás trápí, co se vám přihodilo, co je nejhorší, jak se cítíte, co vám chybí, či postrádáte. Shodíte ze sebe velkou zátěž. Když už budete mít papír a tužku po ruce, zkuste si také sepsat seznam věcí, které jste chtěly dlouho udělat, (koupit si drahou kabelku, zajít s kamarádkou na sushi, nalakovat nehty na rudo, či navštívit Londýn) a následně to uskutečněte. Naladí vás to na příjemnou vlnu a pozitivním směrem odvede myšlenky.
Přihlaste se na jógu. Teď je nejvyšší čas na pravidelné lekce. Toto cvičení je zároveň i meditací, takže její relaxační účinky vám pomohou překlenout každé těžké období, rozchod nevyjímaje.
Změna je život, navštivte svého kadeřníka. K radikální změně se nejčastěji uchýlí ženy právě po rozchodech. Ptáte se proč? Stává se z vás tak trošku nový člověk. Je to dobrou šancí k vyzkoušení jiné barvy, nebo odvážnějšího střihu.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Jak překlenout období po rozchodu?”

  1. pegonela napsal:

    Rozhodně to není lehké období. A každá rada je tak trochu marná, člověk trpí, vše je na nic. Pomůže nejvíc čas.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.