Nákup v erotickém obchodě je stále tabu?

4641270_s

Moje kamarádka Sára prodává v těchto erotických obchodech. Ze začátku jsem se ji divila, je to úplně normální holka, nenosí přehnané výstřihy, krátké sukně, ani nápadné líčení. Takhle nějak jsem si totiž představovala personál erotických obchodů. Ptala jsem se Sáry také, jestli se na ni někdo z okolí nedívá zle, ale řekla, že právě naopak. Že to okolí, kamarádi jen vítají. Rad a doporučení se jim dostane přímo od blízké osoby.
Já osobně byla v erotickém obchodě jen párkrát. Vydala jsem se za kamarádkou podívat. V prodejně můžeme najít nepřeberné množství pomůcek, od bičíků, umělých vagín po vibrátory snad všech tvarů, velikostí a materiálů. Zatímco já se rozkoukávala, Sára měla prvního zákazníka, byl to muž středního věku a jen se rozhlížel. Pán tady ještě nebyl, ale chtěl by něco ostřejšího, špitla mi do ucha, když se blížila k němu. A opravdu, pán je tady prvně a odnáší si kožený bičík a pevná pouta. No teda, hlesla jsem s obdivem. Jak jsi to věděla? To víš, už znám,  jak to tady chodí. Většinou jdu k zákazníkovi na pomoc až když sáhne na něco z regálu. Ne všichni potřebují u vybírání společnost. Stálé klienty poznám a pamatuji si, co si už koupili. A o to vlastně jde, aby zákazníci byli s nákupem spokojeni a přišli zase.

Nestačila jsem se divit, další zákazník a Sára opět bodovala. Jako přihlížející musím podotknout, že tato práce je tak trošku i o psychologii. Zákazníků sem zavítá poměrně dost. Někteří kupují jen masážní oleje, jiní lubrikační gely, další erotické oblečky. Chodí zde i homosexuální páry, kteří se za svou orientaci nestydí.
Byla jsem svědkem i toho, když lidé nesměle vstoupí do dveří, to mě překvapilo. Zdrženlivě si prohlédnou nabízené zboží a nesledovaně zmizí zadním vchodem. Přitom je na nich vidět, že by zájem o výrobky měli, když se dostali až sem. Už ale nenajdou v sobě tu odvahu, aby sáhli na to, co se jim zamlouvá. Ještě horší je pro ně pomyšlení, že by o radu poprosili druhou osobu.
I přesto, že se v dnešní době o sexu hodně mluví a píše, lidé se stále stydí. Praxe tedy značně pokulhává za teorií. Je nákup v sexshopu ostudou? Sama jsem si odnesla čokoládu na tělo a feromony ve spreji, zbytek nechám zase na příště, ale už teď jsem si několik věcí vyhlídla.

Máte zkušenost s nákupem v erotických obchodech anebo si myslíte, že nakupování v sexshopech patří jen úchylům?¨

zdroj fotky: Copyright (c) 123RF Stock Photos

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Nákup v erotickém obchodě je stále tabu?”

  1. Beáta napsal:

    nakupuji přes internet, je to pro mě pohodlnější :)

  2. sexshop napsal:

    Já taky nakupuji přes internet, je to pro mne pohodlnější a diskrétnější

  3. Anet napsal:

    Neřekla bych, že je to tabu. Nemám pocit, že by na tom bylo něco úchylného, naopak se dají koupit i vtipné dárky.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.