Nevěra přes internet?

pc

Každý třetí muž v České republice vyzkoušel sex přes internet. Nemluvíme o úchylech, kteří mají problém najít milenku, ženu, partnerku v reálném světě. Mluvíme o normálních mužích. Našich mužích.

Určitě jste slyšely z televizních novin, či jiných médií, jak muži dali peníze ženám, které nikdy v životě neviděli. Zkrátka se zamilovali přes internet. Virtuální milenky s přezdívky Kiki26. Ne, to není vtip. Tyto kikiny z internetu s námi žijí v jedné domácnosti častěji, než bychom mohly jen tušit.

Stále více je propírána otázka, zda-li se tyto virtuální hrátky dají považovat stejně, jako nevěra? Nebo, když muž píše ve dvě ráno, že vidí její krásná prsa je stejně neškodné, jako když my se zasněně díváme na film s Bradem Pittem?

 Představte si, že virtuální vztahy vedou častěji manželé, otcové od rodin, než sociopati bez závazků.

Jeden známý má dva kamarády, kteří od virtuální nevěry přešli až k té reálné. Oba tvrdí, že šťastný, spokojený, zamilovaný muž nemá důvod psát si po nocích s jinými ženami. Pokud to tak je, je to známkou toho, že mu něco chybí, nebo hledá něco víc, tvrdí oni.

Je dokonalá

Virtuální milenka je ovšem s tou reálnou nebezpečnější v jedné zásadní věci. Je dokonalá. Přesně taková, jakou si ji muži vysní. Oproti té reálné, která si na něj za čas dělá nároky, chce ho jen pro sebe a remcá, že se ještě nerozvedl, po delším čase nastávají hádky, takže muž pak ani nemá důvod opouštět manželku, protože by si vlastně vůbec nepolepšil. To ta internetová je jiná. Neremcá, nenárokuje si ho, nehádá se. Stále krásná, milá, vášnivá a chápající. Nutno dodat, v představách muže samozřejmě.

Chatováním vše začíná

Na různých chatech jsou zřízeny místnosti pro on-line komunikace. Jenže taková pěkná opuštěná brunetka, která leží ve veliké postýlce tak sama, může být ve skutečnosti malíř z Prahy.

Když se ovšem v jedné místnosti sejdou dva lidé, kteří si déle píšou, přiostřují, může být zaděláno na pěknou internetovou závislost. Nebo zamilovanost. Ono v tom není moc rozdíl. Muž se nemůže dočkat až se rodina uloží ke spánku a on usedne ke svému počítači. Když u něj není, myslí na něj.

Kybersex

Někteří samozřejmě nemusí zůstat jen u dopisování, dnes máme k dispozici webové kamery a pro otrlejší také formu tak zvaného kybersexu, který funguje na principu stimulačních pomůcek, připnutých na různá místa a někdo na protějším konci je může ovládat. To už se za zavřenými dveřmi do ložnice, ale moc neututlá.

Kdybychom našli detailní fotky ženských orgánů v jeho počítači a věděly bychom, že jsou stáhnuté z nějakých pornostránek, je to nechutné, ale budiž, tvrdí většina dotázaných žen. Pokud ale jsou od jiné ženy, doma ho nechci, ať si jde za ní.

Muži se na to ovšem dívají zcela z jiného pohledu. Virtuální vztahy či sex, považují na stejné úrovni jako masturbaci.

Nám se na mysl vkrádá ještě jedna otázka. Kdo jsou ty virtuální Kikiny? Je to učitelka našich dětí, sousedka, prodavačka tady z pekárny nebo ta kamarádka, co jí manžel tak často jezdí na služební cesty?

A jestli se opravdu jedná o nevěru? V tom Vám nikdo neporadí. Každá z nás má totiž jiné hranice. Je nevěra email? Chat? Intimní fotky nebo živé rande? To už je jen na Vás…

 Známé pořekadlo praví. Ženy k lásce potřebují slova. Mužům stačí obrázky.

Jaký na to máte názor?

Je virtuální vztah, či chatování pro Vás nevěra?

 

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

5 reakcí na “Nevěra přes internet?”

 1. Beáta napsal:

  já myslím, že je to problém moderní doby :) a vymožeností…..a obávám se, že ne jen problém mužů, ale také žen, je i spousta žen, které takto naletěli mužům a posílaly peníze na jejich konta, přitom ani nevěděly o koho skutečně jde.

  a od kdy soudím, že se jedná u nevěru, těžko říct, v mém případě bych to asi jako nevěru neviděla, ale pokud by to dělal přítel, tak bych za nevěru považovala, už asi samostatné dopisování :D to jsem, ale sobec, vážně těžko říct do jaké fáze bych to skousla, možná raději nevědět

 2. Nicol napsal:

  Tak to je pěkné, sama u sebe u to nevěra není u přítele jo :-D
  Je to opravdu těžko soudit, já bych si asi také nemyslela, že podvádím…., ale u přítele bych to nesnesla…:-D
  spíš se přikláním k tomu raději nevědět.
  Ženy ale od mužů mají trošku reálnější pojetí…
  Myslím, že chlap se nechá více zmanipulovat, když mu někdo stále lichotí, je hodný, milý, pozorný….. Možná se pletu, ale oni jsou ješitnější a více to prožívají, než-li my.

 3. pegonela napsal:

  Záleží na člověku. Dnes se nedá nikomu věřit, doba je zlá.

 4. Timea napsal:

  Je to těžké posoudit, ale chlapi jsou soutěživci a štengrují se. V současné době je těžké posoudit, co už je nevěra a co ještě ne. Dnes jsem v trafice viděla pánský časopis, který měl na titulní stránce nadpis:“ Kolik žen zvládnete?“ Copak současné silnější pohlaví může být věrné, když se odevšad útočí na jeho výkon? Muži si milenkami něco dokazují. Nevěra obecně současným světem vládne.

 5. Andule napsal:

  Existuji placene stranky, kde jsou lidi pred svou webkou a za kredit ti ukazou co chces i se s tebou udelaji online, napriklad chat s kraaaaasnyma klukama na
  http://www.kanalsex.cz/cs/list/kluci/filters/boy

  300 kc je ale na me moc ;-/

  Mate nekdo jinej zkusenost??

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.