Dárky pro děti k Vánocům

10883-party-alias_640x640

Kdy přiletí ježíšek?

Dožadují se děti už od září a netrpělivě odpočítávají měsíce a dny.
Rodiče každoročně vymýšlejí, jaký vhodný dárek pro děti vybrat. Patříte mezi ně i Vy? Lámete si hlavu s tím, jaký dáreček by Vašemu prckovi udělal radost a zároveň příliš nezatížil finanční rozpočet.

Dárky pro děti k Vánocům můžeme zvolit různé, od nejoblíbenějších hraček v podobě autíček či panenek, nebo naučné a logické hry pro jejich rozvoj. To vše můžeme pro naše dětičky vybrat a určitě jim pod Vánočním stromečkem uděláme radost. Dnešní nabídka dárků pro nejmenší je velmi rozmanitá a pestrá, výběr je tedy zcela na nás. Nemusíme utratit velký finanční obnos a i přesto dětem uděláme velikou radost.

Oblíbené hlavolamy dítě zabaví a procvičí jeho mozkové funkce určitě lépe, než sezení u počítače. Navíc si to budete chtít  vyzkoušet taky a zažijete s Vašim dítětem, hezké okamžiky a legraci. Tak hurá do toho s návykovým míčem, kde to bude chtít hodně trpělivosti a také papír na zapisování Vašich rekordů. :)

 

 

Skvělými dárky, nejen pro odrostlejší děti, ale také pro dospělé jsou společenské hry. Super dárek, který každého potěší a prověří vaše znalosti ze zeměpisu, dějin či znalosti Vaší Země, nebo Evropy. Vhodné na  každé setkání s přáteli, pro pobavení a legraci. Navíc se i něco přiučíme a oklepeme znalosti ze školy.

 

Dárky na Vánoce, nenechávejte jejich nákup na poslední chvíli a začněte s nákupem pohodlně na internetu již dnes!

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

6 reakcí na “Dárky pro děti k Vánocům”

 1. pegonela napsal:

  Společenské hry milujeme. I když syn hodně tíhne k počítači, párkrát týdně je svolný hrát.

 2. dia.kritika napsal:

  sice už nejsem dítě, ale společenských her se taky dožaduju :)

 3. Anet napsal:

  Také mám ráda společenské hry. Rozhodně lepší dárek než počítačová hra.

 4. Pirlenka napsal:

  Svého 4letého syna ke hrám od malička vedu, moc mě baví…a jeho naštěstí také ;-) K Vánocům určitě nějaká další hra přibude.

 5. Timea napsal:

  Jednou o vánocích, když dostal syn tzv. INTELIGENTNÍ PLASTELÍNU pak bavil celou rodinu. Hrozně si ji přál, zabavil se s ní na dlouhé hodiny. Bylo mu asi 12 let. Plastelína svítila ve tmě, voněla a synáček si hrál a hrál a za chvíli ztuhnul. Všichni jsme na něho koukali a on měl plastelínu ve vlasech. Když jsme se ho ptali, proč si ji tam nalepil, tak říkal: Když je ta plastelína teda inteligentní, tak jsem chtěl zjistit, jestli se na ty vlasy nalepí a nebo ne! Od té doby jsme kupovali jen a jen kreativní dárky! :-) ) abychom se o vánocích zase celá rodina pobavili!

 6. pegonela napsal:

  To kamarádka koupila dětem plastelínu, obědvali, měli právě polévku, a do ní jim padala plastelína. Dětičky ji totiž házely na strop. Tam se přilepila a při obědě začala odpadávat.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.