Dětské letní tábory 2013

8006396954f37bee989ed2

Dětské letní tábory často přinášejí dětem nové zážitky, zábavu a zkušenosti. Mnoho staroslivých maminek se bojí své děti na letní tábory pouštět, pokud se však jedná o ověřené tábory s tradicí nemusíme se ničeho obávat a dítěti tak  často splnit sen, jet s kamarády na letní tábor.

 

Nabídka dětských letních táborů je v dnešní době velmi pestrá. Většina táborů nabízí zaměření a zábavu právě tak, aby se Vaše dítě nenudilo a cítilo se maximálně spokojené. Nemusíte se tedy bát, že by po mamince a tatínkovi smutnilo.
Velmi oblíbeným je taneční tábor pro děti. Taneční tábory nabízejí zkušené a profesionální lektory. Jsou rozděleny pro začátečníky i pokročilé. Dítě si z tanečního tábora odnese ne jen zážitky, ale také základy nejruznějších tanců například velmi oblíbené Zumby.

Můžete si také vybrat tábory s výukou cizího jazyka, nebo herectví, či počítačový tábor. V nabídce jsou také tábory cyklistické či koňské. Ty jsou u dětí velmi oblíbené. Jízda na koni, porozumění zvířeti a v neposlední řadě také pěče o koníka. Holčičí tábory, které jsou umělecky zaměřeny malování, výtvarné práce budou vhodné pro tvořivé povahy.


Tábory jsou dnes už rozděleny podle věku, jsou tedy vhodné jak pro 5-ti leté děti, tak i pro teenagery. Novinkou na trhu pro letošní rok je tábor mini-military stříílečky pro kluky do 10 let. Co dítě na takovém táboře čeká?
Vojenská přípravka! Základy střelby, taktické vedení boje a mnohé další. Vše pod vedením zkušených vedoucích. Tento Mini-Military camp je první tábor tohoto typu v ČR!

Všechny zmíněné tábory a mnoho dalších nabízí  největší organizátor dětských táborů v ČR – CK Topinka, který má 22 let tradice a profesionální přístup. Neváhejte a splňte svému dítě jeho sen plný zážitků.

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.