Zábavné učení pro děti

puzzle

Přemýšlíte jak zabavit svého malého caparta a zároveň rozvíjet jeho kreativitu?

Vyzkoušejte pěnové puzzle. Nejen, že svého uličníka na pár hodin skvěle zabavíte, ale můžete ho naučit i pár nových věcí. Jednotlivé dílky jsou různě barevné, je tedy možné procvičit, nebo začít učit základní barvy. Můžete si také pro dítě vybrat dílky s geometrickými motivy, nebo čísly či zvířátky. Pěnové puzzle není jen učení, ale i skvělá hračka pro Vaše děťátko.

Pokud si myslíte, že puzzle jsou jen klasické dílky, které se skládají do sebe , jste na omylu. Dnes už nám český výrobce Malý génius nabízí zcela zdravotně nezávadné 3D puzzle, které je naprosto úžasné. Z 3D pěnových dílků je možné jednoduše sestavit vláček, autíčko, či letadlo a zabaví i odrostlejší dítě.

3D pěnové puzzle

3D pěnové puzzle Malý Genius

Navíc pěnové puzzle Malý génius je zdravotně nezávadné, testované v souladu s platnými bezpečnostními požadavky EN 71 a cena je velmi přijatelná, nemusíte se tedy bát, že se Vaše peněžka prohne.

Tyto kreativní hračky rozvíjí pamět dětí, jejich pozornost a drobnou motoriku rukou. Puzzle je skvělé na údržbu, je omyvatlené vodou. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnové puzzle určené k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla. Můžete si z něj sestavit pěnnový koberec, který pro dítě slouží jako skvělá podložka na hraní.

Jak tedy vidíte, má tato hračka mnoho využití. Já sama si myslím, že kreativní pěnové puzzle by nemělo chybět v žádném dětském pokojíčku, uvidíte, že Vaše děti si pěnové puzzle ihned oblíbí a stane se  jednou z jejich nejoblíbenějších hraček.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Zábavné učení pro děti”

  1. Pirlenka napsal:

    jo, je to fajn hračka…nebo jako hřejivý koberec ty desky z téhož materiálu ;-)

  2. pegonela napsal:

    Také jsme ho měli. Je to fajn, dá se vzít do vany, dá se omýt.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.