Často býváme v sexu nespokojeny

býváme v sexu nespokojeny

Stává se pro Vás sex rutinou, je horší dosáhnout orgasmu, nebo Vám nestačí partnerovo tempo? Všechny tyto problémy se dají řešit.

Sex není na prvním místě v našem životě, ale co si budeme vykládat, bez něj to prostě není ono. Vždyť sex je příjemný, zdravý, umí odreagovat, uvolnit a sblížit s mužem jako máloco. Jenomže má také více tváří. Pokud je pro Vás sex spíše nudou, moc uspokojení Vám nepřinese. Naštěstí každý problém má své řešení, jen je třeba se ho nebát a mluvit o něm.

 Máte málo sexu?

Ženy jsou stále více emancipovanější, možná i to přispívá k závěru, že dny, kdy muži vyžadovali sex častěji jsou pryč. Možná je to jen jejich leností, ale čím dál více žen je nespokojeno s frekvencí sexuálního aktu. Sexuologické průzkumy nám ukazují, že by téměř třetina žen uvítala sexuálně aktivnějšího partnera.

Netlačte na muže, ať mu milování neznepříjemníme, spousta z nich si stále myslí, že oni potřebují sex častěji než my ženy. Což  není tak zcela pravda.

Snažte se navodit příjemnou atmosféru, kupte si prádlo, které se partnerovi líbí, pusťte si erotický film, nebo o sexu mluvte. Pokud ani přesto partner nebude mít na milování náladu, problém nebude s jeho chutí, ale spíše ho trápí něco důležitějšího, zkuste zjistit co, kdyby se chyba týkala Vás, či Vašeho vztahu, je třeba to napravit.

 Ne a ne se dostat k vrcholu.

Pokud Vás trápí, že zažíváte orgasmus jen občas, nebo jen v některých pozicích, buďte rády za to. Celá jedna desetina žen vůbec netuší jak orgasmus vypadá, nedosáhnou ho totiž nikdy.

Není žádným tajemstvím, že často před muži orgasmus předstíráme, abychom je uspokojily. 

jak si vylepšit sex

jak si vylepšit sex

Zjistit proč jsme na orgasmus někdy krátké, je alchymie. Viníka můžete hledat ve stresu, únavě, nudě, ale také v hormonálních nebo nervových změnách. Pokud není problém ve Vašem zdraví, budete muset vzít situaci do svých rukou. Každá přeci víme nejlépe, co nám dělá dobře a která pozice nám vyhovuje nebo naopak nás utlumuje. Veďte svého partnera, aby znal dokonale Vaše tělo, řekněte si o to, co chcete. Za sebe uspokojování se stydět nemusíte, poznáte tak lépe sama sebe a naučíte se tak i lépe prožívat sex s partnerem.

Nuda.

Nuda do postele určitě nepatří. Samozřejmě, že vášeň, jako v prvním půl roce to už nikdy nebude, ale to neznamená, že se spokojíme s jednou polohou, stejným rytmem a třemi správně mířenými doteky. Výzkumy také ukazují, že spousta žen si sex neužívá, jak by měla.

Pokud je problém v tom, že se dobře znáte a víte co od sebe čekat, vyveďte se vzájemně trochu z konceptu a naučte se jeden druhého překvapovat. Zopakujte si starou dobrou předehru, vyzkoušejte nové praktiky a polohy, nebo zkuste neobvyklá místa k milování. Na škodu není ani pár dní odloučení. Uvidíte, že se na drahou polovičku vrhnete s mnohem větší chutí a stejně i on na Vás.

 

 

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Často býváme v sexu nespokojeny”

  1. pegonela napsal:

    Nuda do ložnice nepatří.

  2. Porucha erekce napsal:

    V posteli platí – jaký si to uděláš, takový to máš. Musíte se snažit oba. Ne, že jeden se bude snažit a druhý bude tvrdit, že já za to nemůžu. Je to nejdřív o komunikaci a až pak o milování se

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.