Ženy jsou z Venuše a muži z Marsu

Rozdíly mezi muži a ženami

Muži jsou v některých věcech jiní než ženy. Tady Vám přinášíme pár nejčastějších důvodů, ve kterých u našich poloviček nenacházíme pochopení. Také znáte ten pocit, máte jít na večeři, ale není co na sebe? Váš partner jen kroutí hlavou. Po hodinovém rozhovoru s kamarádkou zase má oči v sloup. A co teprve naše upřímné nadšení, když se nám podaří sehnat boty ve stejném odstínu jako kabelku.

Ať už s tím souhlasíme, nebo ne, občas máme prostě odlišný pohled na věc, než naše drahé polovičky. Nejedná se o pochopení v pravém slova smyslu, jelikož, když se chce, tak se druhému porozumět dá vždy, ale to neznamená souhlas, spíše už se to stává otázkou tolerance.

Tohle jsou nejtypičtější věci, které mužské mozky vyhodnocují jako „ženské hlouposti“.

Máme rády boty

Takové nadšení, když seženeme další unikát do naší nekonečné sbírky, hlavně se trefit a sladit s kabelkou.Snad každá z nás tomuhle rozumí, máme vášeň pro boty a naše drahé polovičky? Mají jedny elegantní, jedny na běžné nošení a tenisky, takže pochopení pro více párů bot s námi nesdílejí (obzvláště, když si jedny pořídíme ve vícero barvách) Pro ně se přeci černá hodí ke všemu anebo ne ?

Kosmetika

Taky máte plné poličky ? Tohle je naprosto jednoduché, muži make-up, pudr, či řasenku k životu nepotřebují.  Je tedy pochopitelné, že v tomto směru nám asi moc fandit nebudou. Možná by pochopili pár kusů, ale plnou poličku?

Záchodové prkénko

Určitě to není jen pro vizuální efekt, že jej chceme mít dole…I když, co si budeme povídat, i na pohled je to tak pěknější.

Milostná předehra

Muži snad nikdy nepochopí, že se pokaždé nespokojíme jen s divokou rychlovkou. Mužské mozkové buňky nějak nedokáží registrovat, že jsme trošku jinak naprogramovány, abychom jim nekřivdili, ne v každém případě, ale dosti často se tímto setkáváme.

Telefonní komunikace

Byla jste dnes s kamarádkou na obědě, ale přesto mluvíte ještě přes telefon? Vždyť její děti mají průšvih ve škole, manžel se zpozdil a potřebuje poradit s večeří. Nebo s oblibou píšete přes den sms zprávy? Partner pak jen nestačí chápat, o čem, že dokážeme tak dlouho „tlachat“. Někdy jsou muži až naštvaní, že je pro nás komunikace s okolím tak důležitá.

Milujeme domácí mazlíčky

Není to jen náhražka za dítě, které třeba nemáme, jak často lidé tvrdí. Milujeme zvířata, protože s námi jsou, máme o koho pečovat, když je partner v práci déle, nebo musí odjet. Také pro jejich povahu, veselou atmosféru, kterou umí navodit a pro dalších minimálně dvěstěpadesát důvodů.

Nemám co na sebe

Velice známá věta. I když Vaše skříň praská ve švech, když je třeba se dobře obléci je problém. Na tvrzení partnerů, že nám přeci sluší, vůbec nedbáme. Muži zkrátka nechápou, že my hledáme něco extra.

Naše láska ke kávě a sladkému, se někdy stává až posedlostí. Našim partnerům to samozřejmě neujde, ani pro toto mnohdy nenacházejí naše pochopení. Zkusme se i vyhnout debatám typu : “ ta má ale příšerné vlasy“ , můžeme se dočkat odpovědi citoslovcem hmm. Ke střetu dvou světů dochází také před dovolenou, nám je lodní kufr malý, oni se sbalí klidně i do cestovního.

Co vytáčí Vaše muže?

Co u Vás doma nechápou?

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.