Život ve třech

6344641_s

Dokážete si představit život ve třech?

Tedy, abych byla přesnější, mám na mysli soužití se dvěmi muži. Že ne? Popravdě ani já si toto představit nedokážu….

Mám ale kamarádku Natálii, která takto žít je takřka nucena. Říkáme, že vždy máme přeci na výběr. V jejím případě tomu tak není, pokud tedy chce žít po boku své lásky. S Robertem se seznámila před třemi lety. Pracovala tenkrát na Pařížské ulici v luxusním pražském butiku, Robert tam jezdil často nakupovat.

Jelikož jeho rodným městem je Brno, dojížděl za Natalií celý rok, poté se ona přestěhovala za ním do Brna. S ním ale v těsném závěsu (non-stop)  jeho jednovaječné dvojče Richard. Nejenže vypadají stejně, ale také se i podobně oblékají, jedí a smějí se stejným vtipům. Ze začátku to Natálii nevadilo, ba naopak. Byla spokojená a pokaždé mi barvitě vyprávěla historky z jejich probíhající zábavy.

Když se ovšem na tohle téma rozmlouváme teď, jen převrací oči v sloup. Svého přítele miluje a je po jeho boku velice spokojená, jenže to má jedno veliké ALE,  ani kvůli tomuto velkému ALE ho nedokáže opustit. Její přítel jí také miluje, kromě ní ale také svého bratra. Richard s nimi bydlí, chodí do kina, jezdí na výlety i dovolené. Nikdy se nestane, že bych tuto trojici viděla rozdělenou.

 

foto: 123rtf.com

Klukům stačí k životu i jedno auto, o přítelkyni se samozřejmě nedělí, ale pro okolí to může být zavádějící pohled. Natálie doma tedy uklízí za dva muže, vaří , pere, žehlí… To, co se před časem zdálo jako ideální,  je dnes nepříjemná denní rutina. A tak si má kamarádka strašně přeje, aby i Richard poznal tu pravou. To je totiž jediné řešení této situace. Zatím se mu to nedaří, ačkoliv sám chce mít stejně tak harmonický vztah jako jeho bratr. Otázkou ale zůstává, jak dlouho ještě harmonickým bude, než Natálii vytečou nervy, které jsou po třech a půl letech značně na pochodu. Nedává na sobě nic znát, zatím stále vyčkává a uvnitř sebe ví, že když se nic nezmění , tak vše pěkné pomine, ač se tuto myšlenku snaží zapudit sebevíc.  Ví, že jakýkoliv nátlak v tomto směru by pro ni skončil fiaskem. A tak i dál doufám s ní, že vše nakonec dobře dopadne a že tento příběh se dočká šťastného konce.

A co si myslíte vy, měla by Natálie něco podniknout?
Není to až patologická závislost?

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

5 reakcí na “Život ve třech”

 1. Michaella napsal:

  Asi to je tím, že jsou jednovaječní a na sobě totálně upnutí, myslí skoro stejně a dělají všechno stejně, možná bratr od Richarda Natálii taky miluje a nedokáže se od ní a bratra odpoutat..Natálie má dva stejné lidi po svém boku, ale jen jednoho miluje, proč toho druhého nesnáší když jsou oba stejní?? Měla by je milovat oba dva :)

 2. Nicol napsal:

  Jeho bratr ji určitě nemiluje. Jen je fixován na Richarda. Povahově mají i rozdílné rysy. Natálie vůči bratrovi necítí nenávist, ale chce žít normálně jen ve dvou….

 3. beatka napsal:

  teda to si ani nedovedu představit, ze začátku určitě super, mít dva ,,stejné,, chlapy, ale co dál, když už je to na obtíž? to fakt těžko říct

 4. pegonela napsal:

  Také bych nechtěla žít v takovém vztahu. Ale co s tím? Pokud si rozumí se svým partnerem, tak by pro ni mohla přijít jeho ztráta, kdyby bratry začala oddělovat a omezovat. Snad by si mohli zajet na delší dovolenou, jen ona a její přítel, bratra nechat doma. A o všem si promluvit. Postupně je oddělovat, jezdit pryč bez jeho bratra. Třeba koupit poukaz na zájezd pod stromeček, samozřejmě jen pro dva, a třeba tam, kde už nejde další poukaz dokoupit.

 5. Timea napsal:

  Proti gustu žádný dišputát, ale napořád – to určitě ne !

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.