Dárky podle znamení: Blíženci

1123773_horoscope

Uvažujete, co tak podarovat nepolapitelnému blíženci? Ať již k narozeninám, či k vánocům nikdy to není jednoduché. Blíženci totiž ač jsou upovídané znamení o sobě neradi mluví a vyjádřit své pocity a emoce je pro ně značný problém. Nedivme se vyznat se v několika osobách v jednom balení je skutečně těžké. Přesto se o to pokusíme…

Blíženec (21.5. – 20.6.)

Blíženci jsou vzdušné znamení, které ovládá planeta Merkur a to v dobrém i zlém. Jsou to činorodí živlové, kteří jsou mnohostranně nadaní, nenávidí rutinu a stereotyp, ke svému životu potřebují jistou svobodu a prostor. Pokud se je budete snažit okatě spoutat uprchnou. Jsou velice bystří, chytří, rychle se orientují, rádi se učí a dozvídají nové věci. Jsou vřelí, rádi pomáhají a se svým vrozeným šarmem patří mezi oblíbené osobnosti. Naráží dosti bolestně u konzervativců,  kteří je prostě nikdy nepochopí.

Nesnášejí předsudky, dogmata a někdy jim působí problémy i jejich mnohostrannost, protože neví, jaká práce by pro ně byla nejlepší. Mají rádi prostě všechno a nikoho neodsuzují, na rozdíl od půlky národa. Pokud chcete okouzlit blížence nesmíte lhát, přetvařovat se, něco skrývat anebo z něj něco vypočítavě vyloudit. Je vysoce inteligentní a nekalost ihned prokoukne.

Čím jim ale udělat radost?

Ideální dárky pro blížence

Blížencům vesměs nezáleží na obsahu, milují samotný akt rozbalování dárků. Zahrňte je spoustou vtipně zabalených drobností a jedním trochu větším dárkem a budou nadšení. Nemají ve zvyku být nevděční, nadšení budou z každého. Pokud jim ale chcete doopravdy udělat radost nechte se inspirovat našimi poznatky.

Komunikace

Blíženci udělá radost jakýkoliv komunikační prostředek. Obdarujte jej tedy mobilním telefonem, notebookem, pc komponenty, kamerou, ale třeba i pěkným perem, deníkem, zajímavou knihou anebo DVD, předplatným časopisu, křížovkami, či pěknou muzikou, kterou mají rádi. Pozor! Vyhněte se ale románům na pokračování, jestliže jim nemíníte darovat všechny díly.

Relaxace

Giorgio Armani - Aqua di Goia

Největším problémem pro blížence je umění relaxovat, pomozte mu. Má rád aromaterapii, koupele, svíčky a různé olejíčky. Díky své rozlítanosti mívají často problém s nespavostí, a proto ocení různé čaje, kvalitní kávu, hrnek anebo kávovar. Ocení i poukázku na nějaký netradiční zážitek, dovolenou, relaxační pobyt, či masáž. Pozor! I když blíženci rádi všechno zkouší a ocení i adrenalinovou záležitost s darováním nějaké permanentky, raději vyčkejte. Permanentka totiž blížence svazuje a to on nemá moc rád.

Když chcete hýčkat blížence

Blíženci nepotřebují ke štěstí objemné ani drahé dárky, jsou především praktici. Pokud jim chcete darovat nějaký šperk, volte raději něco menšího, ale rozhodně neobvyklého, jedinečného a originálního. Mají rádi i netradiční bižutérii, neprahnou po drahých kovech. Jejich kameny jsou: růženín, citrín, turmalín, křišťál, jantar a granát.

Pokud chcete obdarovat blížence kosmetikou, vybírejte mezi novinkami. Parfém pro blížence by měl být lehký, vzdušný, svěží a sexy. Vůně by měla obsahovat levanduli, mátu, limetku a fialku.

Pro co mají skutečnou slabost jsou kabelky a luxusní prádlo. Milují žlutou a oranžovou barvu.

Záliby

Pokud chcete udělat radost blíženci v rámci jeho koníčků, tak vězte, že pokud se jedná o skutečného blížence má slabost pro šipky, stolní tenis, kulečník a lukostřelbu. Blíženci milují cestování, ovládají několik jazyků a mají slabost pro horolezectví. Rád zkoumá, učí se a překonává sám sebe. Ženy blíženkyně pravděpodobně holdují celé řadě ručních prací a uměleckých řemesel. Radost jim tedy uděláte i zaplacením nějakého kreativního kurzu, či zakoupením nějakého materiálu. Na dárcích si cení ne jejich ceny, ale originalitu, kreativitu a snahu, kterou jste vydali ze sebe jen, abyste jim udělali radost.  Buďte proto nápadití a vybírejte dárky hlavně s láskou.

Zdroje informací: www.zena-in.cz, www.zena.cz, www.horoskopy.a4.cz, www.tipyainspirace.cz, www.znameni.info, www.prozeny.cz, www.fiftyfifty.cz,

Zdroj fotografií www.sxc.hu a marianet

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

11 reakcí na “Dárky podle znamení: Blíženci”

 1. Aliss napsal:

  Jsem blíženec, takže mě zajímalo, co se dozvím. Překvapilo mě, jak moc je to pravdivé :-)

 2. Pirlenka napsal:

  Tak to se těším, až budou na řadě Váhy ;-)

 3. adriana napsal:

  :-) a fakt jsem to nepopisovala podle sebe:-) .. i když je to jakoby opsané z mého životopisu :-D
  no Váhy jsou svérázné znamení.. a mám je ráda a jednu malou váhu mám doma.. zbytečně si komplikujete život…nejen svým váháním :-)

 4. Pirlenka napsal:

  joo, já vím…taky na mě ty popisy, co někde někdy čtu, sedí jak… ;-)

  Já mám doma malého Lva – taky se už tak projevuje…a pak Kozoroha, ale ten je zatím mini :-)

 5. adriana napsal:

  Lev je malý vztekloun, když ale vyzraje a zakotví, tak zklidní…
  momentálně do fáze nažraného lva chrápajícího pod stromem..
  kozoroh je moc tip top a kanzervativní… ale umí potrkat…jsou celkem přísní možná by se zdalo, že i suchaři, ale není to zas až tak pravda

 6. Pirlenka napsal:

  Tak na syna vztekloun zatím vůbec nesedí…ale osobnost se mu teprve vytváří – to že je teď klidný, pohodový a spíš bojácný nemusí být na věky ;-)

 7. adriana napsal:

  no ono taky záleží, co má v „baráku“ :-)
  třeba já mám v hlavním domě raka, což ze mne nedělá žádného přelétavce ..

 8. Pirlenka napsal:

  To je taky fakt ;-)

  Já jsem Váha a manžel Panna. Starší syn tedy Lev a mladší Kozoroh.

 9. findy napsal:

  Jsem Blíženec a přečetla jsem si to se zájmem a opravdu to v hodně ohledech sedělo. Akorát bych nenechala partnera,aby mi pořídil parfém. Určitě by se netrefil. Ted přemýšlím,jak mu článek šikovně podstrčit,aby si vzal inspiraci.

 10. adriana napsal:

  Díky,..
  ono to možná bude i na partnerech v jakých jsou znameních a jestli pro to mají vlohy…
  třeba ten můj odhad má…
  pro něj je zas španělská vesnice něco zcela jiného :-D

 11. pegonela napsal:

  Taťka je blíženec. Blížence mám i mezi přáteli, je to pravdivé.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.