Jak na odstranění vrásek

6203757_s

Vrásky nepříjemné upomínky našeho věku. I  když nás vrásky nejvíce trápí právě v obličeji, ve skutečnosti je nalezneme i n a jiných místech než ve tváři. Ptáte se, kdy a proč se objeví první vrásky? a jak na odstranění vrásek?

To, kdy se objeví první vrásky je dáno genetikou. Každý máme prostě k tvorbě vrásek jiný sklon. V jistém ohledu jejich tvorbu však můžeme celkem významně ovlivnit,  jejich předčasná tvorba totiž souvisí i se způsobem života, jaký vedete.

Tvorbu vrásek podporuje nedostatek spánku, stres, kouření a pobyt v zakouřených místnostech, smog, přílišné opalování, radikální diety a nevhodná péče o pleť. Všechny tyto vyjmenované faktory, na rozdíl od genetiky můžete ovlivnit. Stravujte se zdravě a pravidelně, dodržujte pitný režim, vyhněte se zakouřeným prostorům, nekuřte a na sluníčko se vydejte pouze s pokožkou ošetřenou krémem s UV faktorem.

Některé vrásky však vznikají už i v mladí, jde o tzv. mimické vrásky, které mají co do činění s přehnanou mimikou. Pozor na mračení, aby vám to nezůstalo! Ano, vskutku právě podle těchto vrásek se velice snadno pozná jestli jste bručoun anebo smíšek. V těchto případech jsou dokonce některé vrásky doslova sexy – jsou to ty, které nevznikají mračením, ale smíchem. Jsou to vrásky okolo koutků očí a u nosu.

Boj proti vráskám

Boj proti vráskám je odvěký a zdá se, že marný, protože čas je neúprosný a zastavit se nedá. I když, zastavit se možná nedá, ale dá se vrátit anebo alespoň zpomalit. S prevencí se však musí začít včas, nejlépe ještě předtím než se první vrásky v obličeji objeví. K prevenci a odstranění vrásek se tak využívá nejen režimová opatření, ale vskutku kvalitní vědecky podložená kosmetika, třeba taková, jakou na svých stránkách nabízí i firma Medaprex. Věřte, a nejedná se pouze o krémy proti vráskám.

Medaprex je finanční skupina, která se věnuje prodeji těch nejmodernějších a nejkvalitnějších technologií na světě, a proto se v sekci proti vráskám snažila utřídit to nejlepší, co v současné době je na trhu dostupné. Pokud se podíváme na zdejší značky je zapotřebí uznat, že se jedná doopravdy o produkty proti vráskám od firem, které se dermatologii a estetickou chirurgií zabývají celou řádku let. Obvykle se věnují medicíně, kdy se snaží o vyřešení nějakého zdravotního problému. Výroba kvalitních kosmetických produktů je tedy pro ně takovou třešinkou na dortu a pro nás jistou zárukou, že výrobci skutečně ví o čem mluví. Medaprex je pak už jen prostředník, který zákazníkovi umožňuje snadný výběr toho, co by mu nejspíše nejvíc vyhovovalo s ušetřením několika plateb poštovného. Člověk celkem ocení i další skutečnost, že se jedná o produkty pěkně zabalené, takže je můžete celkem dobře využít i jako dárek.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Copyright (c) 123RF Stock Photos

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Jak na odstranění vrásek”

 1. Pirlenka napsal:

  lepší pár vrásek než nepřirozeně natažená kůže po různých zákrocích ;-)

  Nicméně krémy ano, pečovat o pleť bychom měli – nejen kvůli vráskám…

 2. Pupalka napsal:

  Já osobně jsem šla drastičtejší metodou… podstoupila jsem facelift
  Spousta lidí to obecně odsuzuje, ale já jsem fakt spokojená, nejen s výsledkem ale hlavně jako sama se sebou. Vrásky vymizely a výsledek vypadá přirozeně. Jestli chcete být stopro spokojené, tak nemusíte tolik váhat.

 3. pegonela napsal:

  Tak to já nebudu podstupovat. Vsadím na krémy, masky a zdravý životní styl. Nekouřím, nepiji, hodně sportuji, tak to není tak zlé.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.