Jak si správně vybrat kabelku

Kabelka

Podle statistik má téměř každá žena doma minimálně dvě kabelky. Ano, ženy mají pro kabelky slabost, provází je na každém kroku po celý život, jejich výběr je proto důležitý. Jak si však vybrat kabelku, kterou bychom nejen rádi nosili, ale která by nám slušela? Výběr je mnohdy složitější, než byste si myslely.   Deset zásad pro správný výběr kabelky:

 1. Kabelku si vybírejte podle toho kam ji hodláte nosit.
 2. Dále si kabelku vybírejte podle toho, co v ní hodláte nosit.
 3. Nezapomeňte také k jakému oblečení ji budete nosit
 4. Bude kabelka celoroční, či pouze sezónní záležitostí?
 5. Kabelku si vybírejte nejen podle módních trendů, ale také i podle vašeho vkusu.
 6. kabelka by měla doplňovat postavu a to tak, aby vyzdvihla vaši osobnost a skryla fyzické nedostatky, a proto dámy s plnějším dekoltem volí raději délku kabelky spíše do pasu. Ženy s výraznějším profilem by měli sáhnout po větší kabelce se středně dlouhými uchy. Vysoké a štíhlé si mohou dovolit dá se říci vše, nejlépe jim však sluší kabelky čtvercového, či oválného tvaru a pro menší ženy jsou ideální nepříliš velké batůžky a kabelky ve tvaru láhve.
 7. Pamatujte, že kabelka vždy zvýrazní místo, kterého se dotýká, tudíž vybírejte velikost a délku uší podle své postavy. Rozhodně by vám neměla kdesi plandat.
 8. Při výběru kabelky je vždy potřebné uvažovat o materiálu z níž by měla být kabelka vyrobena. Každý materiál má totiž jinou životnost, a také se o něj pečuje různým způsobem.
 9. V šatníku ženy by rozhodně neměla chybět alespoň jedna klasická nadčasová kabelka. Je sice pravda, že taková celoroční značková kabelka je poněkud dražší, avšak její koupě se vám dozajista vyplatí. Například Vuitton je k dostání ve stejné verzi, který se začal vyrábět před dvaceti léty a přitom je stále tou nejmodernější a módní kabelkou. Víte o tom, jinde ve světě obvykle mladé dívky svou první výplatu obvykle utratí za první „pořádnou“ kabelku? A obvykle jí bývá právě kabelka Louis Vuitton.
 10. Pěknou kabelku si můžete pořídit již od pár stovek, ale pokud chcete, aby vám kabelkavydržela delší dobu, je potřeba do ní trochu investovat. Je zde platné pravidlo: „Nejsem tak bohatá,  abych si mohla kupovat levné věci!

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Jak si správně vybrat kabelku”

 1. pegonela napsal:

  Ta vyobrazená je pěkná. Ale já jsem víc na boťůžky.

 2. Dokinka napsal:

  Ja jsem si vybrala již na odkazu výše : ******

 3. chrobaky napsal:

  Ja si vyberám kožené kabelky a som spokojná.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.