Jak si správně vybrat podprsenku?

PODPRDA

Z průzkumů vyplývá, že devadesát procent žen nosí špatnou velikost spodního prádla. Možná Vás to překvapí, ale opravdu tomu není jinak. Stejná čísla potvrzují i sítě obchodů Marks Spenncer.

 Na co je třeba se při výběru zaměřit?

Podprsenka by se neměla do zad zařezávat, je známkou toho, že velikost obvodu je příliš malá, naopak, když nám leze moc vysoko, je to známkou, že velikost je větší než třeba. Linie zadní části podprsenky by měla být uprostřed zad a tvořit pravý úhel s ramínky. Stejně tak je potřeba dávat pozor na ramínka, aby se nezařezávaly, mají jen podpůrnou funkci, základ tvoří spodní základ podprsenky.

Dobré je, si podprsenku vyzkoušet v různých polohách. Měla by držet jako ulitá, i když zvedneme ruce. Pokud tomu tak není je obvod příliš velký, nebo košíčky příliš malé.

Mnohdy si mylně myslíme, že čím menší košíček push-up podprsenky, tím více sexy máme dekolt. Často si neuvědomíme, že oblina nad košíčkem, která se nám tam utvoří, jako druhá prsa, zase tak moc sexy není. O to hůře pak vypadá v tričku bez velkého výstřihu.

 Hlavní je pohodlí

Podprsenka je nedílnou součástí našeho šatníku, musíme se v ní cítit pohodlně, kromě košíčků si taky prohlédněme jak sedí v podpaží.

 Pryč s ostychem

Nemusíte se při výběru vůbec bát oslovit prodavačku. Ve většině obchodů je dnes školený personál a víc očí víc vidí. Může vidět i to, čeho si Vy na první pohled nevšimnete.

 Push-up?

Kromě velikosti je neméně důležité zvolit i správný typ podprsenky. Menším prsům pomáhají push-upky, které dodají poprsí plnější vzhled.

Balconette mají například poloviční nebo celé košíčky a také nabízejí i push-up efekt, trojúhelníkové podprsenky nebo ty korzetové.

Pro větší ňadra jsou vhodné tak zvané podpůrné podprsenky, u nichž materiál košíčků přechází do širších ramínek.

Zmenšují i ty, které jsou bez kostic a polstrování a prsa rozloží do stran, čím opticky působí menší.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.