Jak si vybrat ideální kalhotky?

dreamstimefree_144392AA

To jaké kalhotky na sobě máme, velice významně ovlivňuje  naše sebevědomí a proto je důležité, aby jsme se v kalhotkách cítili pohodlně a svůdně. Nikdy nevíte, kdy se budete svlékat.

Neopomíjejte ani skutečnost, že se svlékáte v práci, u lékaře, u gynekologa, v posilovně, všude tam se setkáváte s lidmi a i když jde o ženy všímají si co máte na sobě a podle toho si dotváří o vás celistvý obrázek.

Pokud tedy nechcete zapůsobit špatným dojmem, neopomeňte ani tuto skutečnost.

Jaké kalhotky si vybrat?

Jaké kalhotky jsou ty nejvhodnější? Všechny kalhotky by měli vizuálně lichotit vaší postavě, tam, kde je potřeba i něco zakrýt. nejdůležitější je u kalhotek správná velikost. Rozhodně by totiž na zadku neměly přebývat, ale v žádném případě by také neměly nikde řezat a ani tlačit. Řezání je obzvláště nevhodné pokud k němu dochází v tříselné oblasti, kde má žena řadu lymfatických uzlin, které pod tímto tlakem nemohou správně fungovat a může tak dojít k poškození zdraví. Ano, nevhodným výběrem kalhotek si žena může nejen esteticky uškodit, ale může si přivést i různé zdravotní komplikace. Je proto důležité při výběru nahlížet i na zdravotní aspekty.

Nejvhodnějšími a nejčastějšími materiály pro výrobu kalhotek je hedvábí, satén a bavlna.

Typy kalhotek:

Žádná žena nemá stejné pozadí, a proto je důležité, aby si vybrala pro sebe ty nejlepší kalhotky. Dnes naštěstí máme celou řadu možností a vybírat si tak můžeme z celé řady typů kalhotek.

Panty

Panty jsou klasické kalhotky, které se poprvé na trhu objevily již v roce 1928 a také se označují za bombarďáky našich babiček. Jenomže právě tento typ kalhotek je pro ženu to nejlepší, skvěle jí sedí a sluší a navíc se letos opět vrací do módy. Od těch babičkovských se však výrazně liší v užitých materiálech, barevností a zdobením. Nyní rozhodně nejsou nudné a ženy jež vlastní větší pozadí, či nějaké kilo navíc by bez nich neměly udělat ani ránu.

Francouzské kalhotky

Podobají se klasickým kalhotkám, ale mají vyšší střih na bocích a mají vysoký střih, čímž zdůrazňují pozadí. Jsou skvělé pro sportovní postavu, s pevnými stehny.

Brazilské kalhotky

Na rozdíl od klasiků mají  vzadu extra vysoký střih, který hodně zdůrazňuje pozadí, často jsou doplněny krajkou a i na boku jsou užší než klasické kalhotky. Hodí se pro zadek srdíčkového typu.

Šortkové kalhotky

Tyto kalhotky jsou zcela rovného střihu, rovnají se pánskému prádlu akorát v ženské podobě.  Jsou vhodné pro chlapecké postavy a všude tam, kde je zapotřebí zdůraznit boky. Vyhnout by se jim měly ženy s pár kily navíc a s větším pozadím. Je možné, aby z kalhot vyčníval dráždivý lem kalhotek.

Bokové kalhotky

Od klasických se liší pouze výškou.  Jsou totiž určeny do bokových kalhot, a protože by neměly vyčuhovat je jejich výška značně zúžena.

Bikini

Podobný střih jako u plavek. Kompromis mezi klasikou a bokovými kalhotkami. V přední části jsou okolo noh ještě více vystřižené. Dovolit si je mohou mladé a štíhlé dívky s dokonalou postavou.

Tanga a Stringy

Tento typ kalhotek si může dovolit pouze malá část žen. Zdůrazňuje pozadí, které je zapotřebí mít dokonalé. Tanga mají v zadní části trojúhelník, který se postupně zužuje. Stringy mají vzadu pouze pásek anebo řetízek. tyto kalhotky by rozhodně neměly z kalhot vyčuhovat! Pokud nepatříte mezi ty odvážné existuje zde tip tang, které jsou doplněny o tělovou nohavičku, která velice lichotí postavě a tento typ kalhotek je pak vhodný pro širší řadu žen.

Na co byste neměli zapomenout?

Nejideálnější barvou spodního prádla je tělová barva. Většina mužů však miluje kombinaci černé s červenou a romantičtí muži preferují bílou. Čistě černým kalhotkám by se však měly vyhnout všechny ženy, kterým někde něco přebývá (faldíky), možná vás to překvapí, ale černá barva je ještě více zdůrazní.

Stahovací prádlo je úžasné na formování postavy, ale pozor, není vhodné pro každodenní nošení, protože vám může způsobit zdravotní potíže s trávením.

Nebojte se pestrých barev, mašliček a krajek. Zajímavé aplikace působí provokativně a mohu odpoutat pozornost od partií, které je potřeba skrýt. Ženy se striemi na bříšku mohou vylit kalhotky se zvýšeným pasem, které jsou šikovně zdobeny a působí provokativně.

K podvazkovým pásům nejvíc svědčí tanga.

Pestorbarevnost kalhotek vám nabízí větší variabilitu s podprsenkou.

Vyhněte se umělým materiálům, které mohou způsobit zánět gynekologických orgánů a močových cest. V zimě se rozhodně vyhněte tangům, hrozí totiž nejen infekce, ale také i to, že si odřete pokožku o drsný povrch kalhot.

Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si i první část: Kalhotky – důležitá drobnost ženského prádelníku

zdroj informací:www.ilovelingerie.cz, www.stream.cz, www.prozeny.cz, www.idnes.cz

zdroj fotografií: www.dreamstime.com

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

5 reakcí na “Jak si vybrat ideální kalhotky?”

  1. Fejmy84 napsal:

    Jo dámy kalhoty to je téma.. ja jsem jednoznačně pro tanga :-D bez nich ani ránu…pryč s bombarďákama :-D ale i francouzské kalhotky mají svoje plus :-)

  2. beatka napsal:

    Já osobně mám ráda krajkové kalhotky ať už tanga, nebo bokovky :)

  3. jaduoo napsal:

    No :-) Přítel naprosto ujíždí po černý krajce. Ale když se mám cítit pohodlně tak sáhnu po bokovkách a nebo šortkový kalhotky

  4. pegonela napsal:

    Tak jsem zjistila, že to, co nosím, nosím špatně. Ale dobře se v tom cítím, tak to nebudu měnit.

  5. pegonela napsal:

    Nosím ráda šortkové kalhotky. Mám ráda bílou a černou, tak jim dávám přednost.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.