Miluji výprodeje!

5586502_s

Nevím, jak vy, ale já miluji výprodeje. Ve výprodeji se totiž dá koupit to, po čem byste za běžných okolností mohli jen snít.

Máte také rádi výprodeje?

Velkou nevýhodou všech výprodejů je bohužel ta skutečnost, že musíte neustále obíhat všechny oblíbené kamenné obchody anebo strávit spoustu času brouzdáním po internetu s hledáním po vyhledávačích. Toto je však vyčerpávající , a proto to celá řada lidí vzdá.

Víte však o tom, že existují portály, které se zaměřují na sbírání všech takovýchto výprodejů a umožňují tím všem zájemcům nalézt vše po ruce?

Výprodeje.cz

Ano, je tomu skutečně tak, tento portál se jmenuje: Vyprodeje.cz a sdružuje zde různé výprodeje z rozličných kamenných, ale i internetových obchodů z celé České republiky. Skvělé na tomto portálu je skutečnost, že nejedná o pouhý seznam obchodů, či sortimentu, ale je zde kompletní seznam zboží se všemi parametry, fotografiemi a dalšími informacemi. Samozřejmě zde nechybí ani cena.

Pokud zde nenaleznete to, co hledáte, máte tu výjimečnou možnost zadat zde poptávku přímo na potřebné zboží o něž máte zájem.

Velkou výhodou tohoto portálu je možnost využití Hromadných slev. Co to znamená? Vše naleznete, nakoupíte pod jednou střechou, což vám ušetří čas i peníze. Na Výprodeje.cz naleznete sekci Inzerce, Maloobchodní prodej, Velkoobchodní prodej, Hromadné slevy a Články.

Výprodeje výhodné i pro prodejce

Na Výprodeje.cz naleznou své i prodejci. Zajímavé výprodeje zde totiž mají i velkoobchodní sítě, či sklady, které umožňují firmám získat zajímavý sortiment za velmi výhodné ceny.

Pokud jste prodejce pořádající výprodeje a rád by zvýšil své šance na prodej a zároveň se na českém trhu více zviditelnil, můžete se přiřadit do systému prodejců a nabídnout své vyprodávané zboží dalším zájemcům. Podmínky jsou velice výhodné a odvíjí se od jednotlivého prokliknutí. Více informací zjistíte na portále Výprodeje.cz. Web figuruje na předních místech ve všech vyhledávačích.

Výprodeje.cz záruka kvality

Výprodeje.cz mají celou řadu referencí jakými je například Alza.cz, Adidasmania.cz, DraheVeci.cz, RC-technika cz a další. Mimo to se již brzy všem zákazníkům otevře další sekce, kde se budou moci pochlubit se svým nákupem a budou moci zboží, prodej i prodejce ohodnotit a okomentovat. Portál pak následně ty nejlépe ohodnocené prodejce odmění.

Pokud tedy máte také rádi výprodeje a chcete si ušetřit dlouhé hledání, zkuste výprodeje, kde všechno naleznete pod jednou střechou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Copyright (c) 123RF Stock Photos

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

5 reakcí na “Miluji výprodeje!”

 1. Pirlenka napsal:

  Je fajn, když na nějaký výprodej narazím – ale že bych je nějak aktivně vyhledávala a účastnila se jich, to ne. Navíc, když něco potřebuji (chci), jedu si to koupit hned :-D

 2. beatka napsal:

  pirlenka mám to podobně, navíc pak to co je ve výprodeji má každý :D

 3. Pirlenka napsal:

  tak to u nás na malém městě nějak nepociťuji :-)

 4. Anet napsal:

  Výprodeje jsou fajn, každého potěší, když si může něco koupit levněji. Problémem je, tomu naprosto nepropadnout. Větu „Nekupto, když je to tak levný“ slýchám častěji než bych chtěla.

 5. pegonela napsal:

  Taky občas ujedu. Mám ráda výprodeje, a když je něco třeba za třetinovou cenu, tak občas koupím i to, co nepotřebuji. Pak mi to leží ve skříni a nakonec to daruji.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.