Módní trendy- plavky pro rok 2011

cruz-cutaway-thumb-250

Nebylo by léto žádným létem, kdyby bylo bez koupání. Koupání se neobejde povětšinou bez plavek, které jako veškeré jiné oblečení podléhá různým módním trendům. Chcete být na pláži in? Víte, co letos frčí?

Poradíme vám, jak v létě oslnit nejen na pláži někde u Karbiku, ale i na místním koupališti.

Retro styl

Plavky 2011 se drží trendů z posledních několika let, kdy na trhu vede značná obliba vintage stylu. Nejinak je tomu i letos, módní trendy letošních plavek jsou inspirovány 70. léty. Tento styl je ideální pro všechny ženy, které se v létě odhalovat příliš nemusí, přesto chtějí být svůdné a vysoce elegantní.

Plavky pro rok 2011

Jak mají vypadat stylové plavky? Kromě elegance letos frčí asymetrie, zvláštní materiály, jemné vzory a volánky. Pokud chcete být in, zvolte si na svou dovolenou plavky – opalovačky, které budou mít pouze jedno ramínko.  Pro ještě více odvážné je zde i možnost zcela bez ramínek, ta se však nehodí ke každé postavě.

Pro sportovnější vyžití jsou tu trendové jednodílné i dvoudílné plavky, které zdobí jemné vzory. Pokud chcete být skutečně styloví sáhněte po námořnických anebo zvířecích motivech, velice oblíbená je i imitace kůže.

Volánky, všude samé volánky

Módní návrháři udělají radost všem, kteří touží po nějakém vizuálním rozšíření některé své partie. Hitem jsou totiž volánky. Aplikují se nejen do spodní části, ale i na vrchní díl plavek. Kromě volánků neuděláte špatně ani s plavkami na zavazování, s flitry, zdobené různými řetízky a kroužky. Do módy se vrátily i háčkované plavky, které jsou typickým představitelem módy 70. let.

Plavky  2011 jsou umírněné, jemné, svůdné, stylové a vysoce elegantní. Důraz je kladen na to, aby vám plavky hlavně seděly a lichotily vaší postavě. Proto své nové plavky nevybírejte pouze módních trendů, ale také s ohledem na typ vaší postavy.

Zdroj informací: www.plavky-2011.cz

www.idnes.cz

www.plavky-neplavky.cz

zdroj fotografií: www.plavky-neplavky.cz

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Módní trendy- plavky pro rok 2011”

  1. pegonela napsal:

    Mám tankiny, a jsem spokojená.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.