Monokiny

7430743_s

I tak se tomu stalo, rodina za mne o mně a beze mě rozhodla, že se půjde na bazén. Jenomže  mi to zapomněli nějak oznámit. Dozvěděla jsem se tuto zprávu necelou hodinu před akcí, kdy už oni měli všechno nachystáno. Můžu říct, že po roce hledat plavky, když v průběhu toho roku došlo k stěhování bytu není žádná legrace.Po objevení rukavic, které jsem pro změnu hledala v zimě, jsem konečně narazila na balíček s označeném dámské plavky. “ Ha, to by mohlo být moje!“, řekla jsem si – a taky, že bylo!

Moc času už mi nezbývalo, děti přešlapovaly na chodbě, a tak jsem popadla pár nezbytných propriet, jako osušku a hřeben a pádila s nimi na autobus. Když jsem se však snažila po roce opět své bikiny obléct, nastalo zděšení – mé značkové  plavky za skoro dva tisíce byly po roce ležení ve skříni totálně zpuchřelé. Měla jsem strach, že ze mne spadnou, jelikož guma již dávno nebyla gumou. Mé obavy z toho jestli se vůbec do plavek vlezu se změnily v modlitbu, aby ze mne pro změnu v průběhu budoucí jedné hodiny neočekávaně nespadly.  Můj muž se mi samozřejmě poškleboval, jelikož by se mu líbilo, jak by mi mé vnady náhle vyskočily ven, jenže já jsem toto jeho nadšení rozhodně nesdílela.

„No nic, pokud chcete, abych s vámi chodila plavat, tak asi tatínkovi nezbude nic jiného než aby mi ty plavky  koupil.“, šeptla jsem dětem. Víc jsem nemusela dělat, je přeci jasné, že maminka na bazén s dětmi chodit musí.

Nákup

Když si ženská myslí, že dosáhla svého, tak to ještě neznamená, že má vyhráno.

Od bazénu uběhl týden, jako voda a já ve víru běhání mezi dětmi, svou firmou a domovem nějak na lítání po buticích neměla čas, takže jsem prostě na plavky zapomněla. Když tu v pátek dorazil domů můj natěšený manžel, culil se jako měsíček na hnoji a já tušila, že to nebude jen tak.

A vskutku, nebylo…

„Mám pro tebe dárek.“, mrkal na mne. „Týden uběhl, zítra máme jít na bazén a ty pořád nemáš plavky.“, začal u večeře. Zbystřila jsem. “ Tak jsem se stavil do butiku a vybral jsem ti ty nejmodernější z katalogu Plavky 2011.“, vykládal mi s nadšením, když mi u večeře do rukou vkládal luxusně zabalený balíček.

Rozbalila jsem balíček a zalapala jsem po dechu, pak jsem zalapala po dechu po druhé, protože mi v krku zaskočila okurka.  Po nějakých těch oživovacích pracích, kdy jsem se měla čas i trochu vzpamatovat a utřít si i slzy plné emocí jsem ze sebe vydolovala: „Monokiny? Petře, to snad nemyslíš vážně!“

Můj muž absolutně nic nechápal…

Podívala jsem se na své dvě děti z toho jedno již  téměř v pubertě, na svého muže a na to malé titěrné nic, které ani nemělo vršek, pořád jsem čekala, zpoza zad druhý balíček, ale ono nic…

„Na bazén s vámi nejdu, tedy rozhodně ne v tomhle!“

“ A proč?“, tápal můj manžel, “ Vždyť by ti to v nich tak slušelo.“  To už jsem nevydržela a vybuchla smíchy, počáteční šok, který se proměnil v chuť roztrhnout toho chlapa na protější straně stolu se proměnilo v neskonalou lásku a potěšení.  Bylo fajn zjistit, že se mu i po sedmnácti letech manželství stále líbím a připadám mu sexy.

Po večeři jsem se sbalila a vyrazila ven. Ve skutečnosti jsem nešla na procházku, ale si zajela do obchodního domu, kde jsem si v jednom značkovém butiku ty nové plavky koupila.

Co myslíte, jaké byly – jednodílné plavky anebo dvoudílné plavky?

PS: Monokiny jsem využila na podzim v rámci naší soukromé dovolené k našemu výročí a věřte, že manžel koukal…

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Monokiny”

  1. beatka napsal:

    Monokiny jsou krásné a sexy, líbí se mi na ženách v každém věku, pokud nejsou úplně obézní :)

    Já mám plavek více druhů a je pravda, že i když nakupuju kvalitní plavky, vydrží mi max 2 sezony, jelikož sluníčko u moře je značně vyšisuje a guma se vytahá.

    Krásné plavky na ženách vždy obdivuju a inspiruji se, jaké si pořídím další rok :)

  2. pegonela napsal:

    Pěkné.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.