Parfém Miss Dior Cherie

Miss-Dior-Cherie-L-Eau

Velice populární parfém Miss Dior Cherie od světové značky Christian Dior se hodí pro každou příležitost i roční období. Parfém Miss Dior Cherie je nový, trendy s nadčasovou klasikou. Za touto zvláštní vůní se otočí nejedna žena, či muž….

Miss Dior Cherie je určen dívkám a ženám, které se nebojí experimentovat s tradicí a přitom hodlají nalézt svou vlastní osobnost.

Jak bychom charakterizovali tuto vůni?

Úžasná směs jahodového listí a zelená mandarinka otevírají tuto vůni, do které se poté zamíchá fialka, růžový jasmín a jahodový sorbet, který dokončí čerstvé pačuli a pižmo. Ze začátku ucítíme i karamel.

Hlava obsahuje: zelená mandarinka, lísky jahodníku. Srdce tvoří : fialka, růžový jasmín. Základem je: lesní jahody a karamel.

Christian Dior představil tento elegantní, moderní parfém v roce 2005. Láhev je nová, ale design je inspirován klasikou.

Je to parfém pro sexy ženu s dobrým vkusem, který probouzí vše, v co žena používající tento parfém doufá. Číší z něho luxus, elegance a čistota.

Vyrábí se ve 30ml, 50ml a  také i ve 100ml, k zakoupení u parfémy Charisma-shop.cz, nebo ve Vaši parfumerii.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Parfém Miss Dior Cherie”

  1. Nicol napsal:

    Moje nejoblíbenější :-)

  2. Beáta napsal:

    tak dnes jsem si vyzkoušela Miss dior Chérie EDP na vlasní kůži, z počátku mi opravdi neseděla a vyloženě mi z ní bylo špatně na mě moc těžká a sladká, jako cukrová vata s pudrovým nádechem, ovšem asi po 2-3 hodinách se rozležela do velmi příjemné jemné jahodové vůně, škoda, že taková není od počátku :)
    není špatná, ale k mým favoritkám patřit nejspíš nebude
    výdrž velmi dobrá

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.