Amor Amor od Cacharel

301031

Co dodat, vše je výstižné, Amor Amor je parfém sršící láskou, vzpomínkami, sny a touhami. Tento velmi populární parfém je s námi již od roku 2003, přesto jeho popularita neutichá. Nevíte proč? My to víme…

Možná si říkáte, že za to může známá reklamní kampaň, kterou Cacharel rozhodně při produkci svého parfému neopomenula. V reklamě to ale vskutku nebude. Když si totiž k parfému přivoníte, dojde vám, že čímsi vymyká. Na první přivonění to možná nezjistíte, ale brzy vám dojde, že po prvním přičichnutí toužíte přivonět zas. Tato vůně je totiž návyková. Zanáší vás do snů, krásných vzpomínek, tajemných večerů plné vášně. Není složité se do něj zamilovat.

Tajemné kouzlo Amor Amor

Co nás na tomhle parfému přitahuje a proč ztropila takový povyk, když se objevil na trhu? Za jeho slávu může jedinečná a drzá kombinace květinových esencí s ovocnými. Díky tomu je některými označována za ovocnou, jinými za citrusovou, ale tvůrci Laurent Bruyere a Dominique Ropin o ní na svých oficiálních stránkách mluví jako o květinovém parfému, který je ideální pro léto, ale díky jeho citrusovým, ovocným a orientálním prvkům se vlastně hodí k celoročnímu nošení.

Jeho složení je vskutku neobvyklé.

Hlavu tvoří: mandarinka, pomeranč, růžový grapefruit a černý rybíz

Srdce tvoří: jasmín, konvalinka a květ melati

Základ tvoří: santálové dřevo, vanilka, ambra a bílé pižmo

Tato vůně se stala symbolem lásky, která evokuje dobrou náladu, příjemné pocitym je zářivá, drzá, koketní. Sladká a veselá, je prostě zábavná. Hledáte nějaký parfém na rande? Chcete svést nějakého muže, Parfém od Cacharel Amor Amor parfémem pro vás.

Má v sobě jisté tajemství, které ji dělají svůdnou a stylovou. I samotný flakón je šťavnatý, kreativní a smyslný. Amor amor se hodní pro různé příležitosti. Hodí se k džínám a tričku stejně dobře, jako k elegantnímu a slavnostnímu oblečení. Celkový dojem umocníte, když se navrstvíte vlasovým šamponem, tělovým mlékem a příjemným deodorantem.

V prodejnách s parfémy si můžete vybrat z 30, 50 a 100 ml flakónků.

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 4,67 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Amor Amor od Cacharel”

  1. pegonela napsal:

    Právě jsem ho vyhrála :-) . Aspoň mohu pořádně vyzkoušet.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.