Aura – Swarovski

Swarovski_Aura

Aura, jedinečná novinka v okouzlujícím obalu. Prostřednictvím krystalu Swarovski se vytváří aura světla. Je to fascinující luminiscenční vůně. Tento pozoruhodný krystal je nastaven jako klenot na vrcholu láhve, což parfému dodává jeho luxusní kouzlo.

Francouzská kosmetická firma Clarins oficiálně přišla na trh s novou vůní, kterou vytvořila společně s firmou Swarovski.

Jejich práce počala už v roce2008 aparfém byl světu představen letos v květnu.

Jeho výjimečná láhev uchvátí nejedno srdce. Co si ale budeme povídat, důležitý u parfému je také jeho obsah.

 

Jak Aura voní?

Ovocné tóny se šťavnatými liči připojují ke krystalu energii, paprsky slunce mění na růžové smyslné vibrace ženskosti.

Květinové tóny s čistou bílou tuberózou připojí ke krystalu energii, která se transformuje na smyslné chvění majestátní ženskosti.

Kořeněné tóny s jemným záchvěvem růžového pepře připojí ke krystalu energii, která se v teple mění na ztělesnění tajemné ženskosti.

 

Celý tento parfém je inspirován svým úchvatným flakónem.

 

Pozoruhodný krystal je nastaven jako klenot na vrcholu láhve, což je nesrovnatelně luxusní kouzlo. Tvar láhve je ultra moderní, přitom tak úžasně jednoduchý. Jeho popis by se dal charakterizovat jako dlouhý plášť z kovu, který obklopuje lesklé sklo zevnitř, s otvorem, umožňujícím paprsku světla zachytit odhalenou růžovou barvu vůně.

Složení :

Hlava : růže, liči

Srdce : tuberóza

Základ : mošus, ambra, benzoin, růžový pepř

O design parfému se postaral Gwenaël Nicolas z Curiosity Agency. Samotná láhev je vytvořena z recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Takže je šetrná k životnímu prostředí.

Než byl parfém vytvořen, bylo vyzkoušeno přes 2 000 pokusů. Na jeho výrobě se podíleli známí návrháři z parfémového průmyslu, kteří mají za sebou vůně pro Dior, Burberry nebo proslulý Angel od Muglera a jiné.

Prognózy jsou takové, že by se tato vůně měla usídlit na TOP žebříčku parfémů.

 

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.