Květnové svádění s parfémy

DolceGabbanaSummer

Přišel květen, lásky čas a já stále sama, pouze čekám na toho „pravého“. S každým dalším dnem se teploty zvyšují a slunce bez dotěrných mráčků začíná zářit. Není lepší doby než této, pro jarní lásku, či flirt. Určitě bych měla jít ale osudu naproti.Velice vhodnou situací ke střetnutí s mužem mých snů je uspořádání večírku. Není sice snadné se na první pohled zamilovat, ale když uspořádám večírek, mohl by se na něm někdo zajímavý objevit. Příliš si nebudu vybírat koho pozvu, ale každému řeknu ať se sebou vezme pár lidí. A výsledek ?

Doufám v to, že dorazí někdo koho jsem nikdy předtím nepotkala a třeba si tím i spojíme budoucnost. Ale i kdyby zrovna tento večer nevyšel, tak díky samotnému večírku získám dozajista pozvání na spoustu jiných akcí, kde budu mít šanci potkat spoustu dalších lidí. Teď je třeba vše důkladně naplánovat, nesmím opomenout i na páry, určitě nechci, aby můj večírek vypadal jako seznamka pro nezadané. Místo toho raději pozvu více dvojic a řeknu jim, aby pozvali své přátele. Tajemství jak okouzlit nového muže je v rozbití každodenní rutiny, musím odložit ovladač od své televize. Věřím v to ,  že svět je plný skvělých nezadaných mužů, kteří také touží potkat někoho výjimečného, a pro jednoho z těch mužů jsem právě já ten někdo výjimečný. Rafinovanost spočívá v přípravě. Největší důraz budu klást na vhodném výběru vůně pro toto už skoro letní počasí.

Budu vybírat mezi parfémy romantickými, sladšími až květinovými, mezi mé favority patří Chanel Chance Tendre, Dior Miss Dior Cherie L´eau, či Jonh Galliano. Zvolím také příslušné tělové mléko, či shower gel, pro podtrhnutí efektu. Také volba oblečení je dost důležitá pro první setkání. Zda půjdu za dámu v sukni, či za sympaťačku v kalhotách anebo jestli třeba nezvolit odvážnější model….?

Dobrou volbou budou úzké kalhoty, úzká trička nebo i případně minisukně, která ale zase není příliš krátká, nebudu ji kombinovat s hlubokým výstřihem, abych nepůsobila poněkud lacině. Mnohem lepší bude výstřih menší, ale tričko třeba elastické, které naznačí, že prsa samozřejmě také mám. Nechám si nějaké trumfy ještě schovány v rukávu a odhalit jej jen tomu, kdo si to zaslouží.
Pokud jde o nalíčení, je vždy sázkou na jistotu, když si zvýrazním oči. Ideální je linka dole pod okem a tmavší stíny na horním víčku. A pochopitelně si prodloužím a zahustím řasy.  Očima pak budu dále pracovat.

Budu myslet na to, abych se chovala  přirozeně, usmívala se, jako bych právě potkala mého nejoblíbenějšího člověka na světě, v tom je má největší síla, udržovat oční kontakt s každým s kým mluvím, ať už je to muž či žena. Klíčem k úspěchu je bavit se, když se bavím, určitě přitahuji muže o dost více. A teď už konec s teorií a vzhůru do reality.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Květnové svádění s parfémy”

  1. pegonela napsal:

    Mám ráda květinové vůně kombinované s vůní dřeva.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.