Milujeme Dior Addict

Dior Addict eau delice

Patříte mezi milovnice luxusu a zbožňujete Diora. Pak jistě mezi Vaše oblíbené vůně patří Dior Addict a všechny jeho limitované edice. Luxusní vůni již máme na trhu i pro letošní rok 2013.

 

Letošní novinka je plná ovoce. Sladké brusinky se mísí s egyptským jasmínem. Diorr Addict eau Delice toaletní voda pro rok 2013. Balení 100 ml, 50 ml a 20 ml. Ve flakonu červeno oranžové barvy, tvar typický pro Addict. Skvělá volba pro letní dny.

Christian Dior Addict Eau Délice.Ovocně – květinová vůně uvedena na trh v roce 2013.  Žena která nosí Dior addict eau Delicé  je plná energie a její krása se promítá do chůze šelmy, drzá výzva v jejím pohledu a svůdně našpulené rty. Vše kolem ní je naprosto bezstarostné a rozesmáté.

Ovocně květinová kompozice, na kterou se Vám budou sbíhat sliny. Kouzelné složení pro svěží krásu.

Smyslná Dior Addict Eau Délice zdůrazňuje sladkokyselé tóny brusinky. Vrchní tóny jsou jak ostré, tak jemné a otevírají svěží květinové srdce. Zde se mísí indický a egyptský velkokvětý jasmín a vzácný mohoranský ylang ylang. V pozadí se odkrývají tóny bílého pižma, které vůni přidají na intenzitě, výraznosti a bavlněné jemnosti.

 
Zakoupíte za nejlepší cenu v parfumerii Charisma-shop.cz: Klikněte

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.