Redukce celulitidy

9833014_s

Jak již bylo na Moderní ženě několikrát řečeno, celulitida nesouvisí ani tak s váhou, jako s lymfatickým systémem. Pokud žijete špatným způsobem života je jen otázkou času, kdy to vaše tělo přestane zvládat a někde se to odrazí. Jedním z prvních příznaků bývá právě celulitida. Redukce celulitidy je pak náročná a zdlouhavá, přesto však je možná. Víte, jak se zbavit celulitidy?

Jak na redukci celulitidy

Kromě změny životního stylu, který spočívá redukce celulitidy na zbavení se všech špatných návyků, dostatečném přísunu tekutin a dostatku aerobního pohybu, kdy je zapotřebí rozpohybovat  usazený lymfatický systém. Zpomalený metabolismus tuků má totiž za následek nejen celulitidu, ale i celou řadu dalších zdravotních problémů, včetně poruch imunity.

Pomoci si v této situaci můžete různými způsoby, návštěvy fittness a wellness center, či kosmetických středisek jsou jistě skvělé, avšak  celkem finančně náročné. Mimo to pokud je vaše celulitida již ve druhé fázi a výše, potřebujete pravidelnou každodenní péči, což je vlastně takto nereálné. Jenomže, jak si tedy pomoci a usnadnit si svůj boj s celulitidou?

Existují zde jisté přístroje, které dokáží přenést takové wellness studio i domů. Jedná se o speciální přístroje vyrobené na podkladech dlouholetého výzkumu a také vědomostech ohledně lymfatické masáže  a její efektivitě při redukci celulitidy.

Jde o například o masážní přístroje JETT-H01, HNS004154 anebo CELLULIFE, které na principu vakuového systému a masáže, působí na podkožní tukové buňky a rozbíjí je.

Na redukci celulitidy nemusíte užívat pouze tyto přístroje. Pokud máte doma saunu anebo jestli do sauny chodíte, můžete efekt saunování zesílit speciálním oblekem anebo šortkami. Saunovací šortky pomáhají s cíleným zaměřením tepla na problematické partie. Když teplo v sauně dosáhne 70 stupňů Celsia a vy máte na sobě tyto šortky, teplo jde přímo do svalů, kde rozpouští tukové buňky jejichž obsah se vyplavuje do lymfatického systému. Pokud v sauně použijete speciální infračervený oblek, vaše detoxikace těla bude mnohem silnější a efektivnější. Pokud chcete vyplavování tuků z těle urychlit, čímž urychlíte i redukci celulitidy, zkombinujte tuto proceduru následnou masáží výše zmíněnými vakuovými přístroji.

Posilovací pás patří mezi tradiční pomocníky v boji s celulitidou, který je založen na uvolnění stresu, bolesti zad a nesprávném držení těla. Redukce celulitidy je pak příjemným bonusem, který vzniká v rámci posílení svalstva.

JETT VACUTRACK

Tento  přístroj je naprostou špičkou mezi moderními přístroji, kdy se spojil běžící pás, neinvazní liposukce a lymfatická masáž v jeden celek. O tomto přístroji jsme již na Moderní ženě psali, více o něm tedy naleznete v článku: HUBNUTÍ POD TLAKEM. Jeho pozitiva se netýkají pouze redukce celulitidy, ale také mají velice pozitivní vliv na celkové zdraví člověka. Bohužel jeho negativem je skutečnost, že se pravděpodobně do klasického českého obýváku vleze jen stěží, a tak vám nezbude nic jiného než navštěvovat ta fittness a wellness centra, která jej mají.

Pokud byste se chtěli dozvědět něco více o možnostech redukce celulitidy a zmíněných pomůckách přístrojích, můžete nahlédnout na webový portál – www.elektrocoleti.cz, kde naleznete všechny tyto šikovné vychytávky a celou řadu dalších šikovných věciček.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

8 reakcí na “Redukce celulitidy”

 1. beatka napsal:

  a máte někdo nějaký domácí přístroj vyzkoušený, zda to opravdu funguje

 2. Pirlenka napsal:

  noo, to by mě také zajímalo…jednu dobu frčely krémy, to jsem se smála kamarádce, která si namazala nohy a děj se vůle boží – pohyb žádný, pitní režim skoro nulový :-D

 3. Nicol napsal:

  Kde koupím ty saunovací šortky ? Chodím do sauny celkem pravidelně, tak bych vyzkoušela :-)

 4. adriana napsal:

  Nicol, stačí kliknout na červenou redukci celulitidy a jsi v krámě

 5. Chilligirl napsal:

  Myslíte si, že liposukce pomůže i s celulitidou? Přemýšlím, že do toho půjdu a říkám si, jestli by mi to pomohlo i s celulitidou, nebo dolíčky zůstanou? Nemáte zkušenost? Padla mi do oka Mudr. Šulcová, měla bych to blízko a i jsem o ní někde četla.

 6. adriana napsal:

  liposukce neřeší celulitidu…Na to pozor!!!
  celulitida je ze špatného metabollismu tuků a to je zase o jiném systému…

 7. Danča napsal:

  Mě pomáhají emulze od Efffi, např. efffi bronze. Přírodní a zdá se mi, že funguje. No a taky dobře jíst se musí.

 8. pegonela napsal:

  Také používám krémy, ale nic není stoprocentní. Celulitidu nmá trochu upravit parní sauna. Do té chodím, ale ani to moc nepomáhá.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.