Sexuální turistika

marica-razzmatazz-punk-729151-l

Léto láká k různým nevázaným radovánkám, je to proto, že se člověk dokonale uvolní. Svůj vliv má i skutečnost, že partner a všichni známí jsou daleko, možnost prozrazení je tedy minimální a až se za vámi zabouchnou dveře, tak vás už zde nemusí nikdy nikdo uvidět. Sexuální turistika vládne světem a byla tu před lety, je tu dnes a asi i bude, co lidi budou chodit po zemi. Vždy se totiž najde někdo, kdo se nechá omámit anebo někdo, kdo si chce prostě užít a nechá se svést.

Před jistou dobou se tvrdilo, že Němci jezdí za sexem do Thajska či k nám do České republiky, dnes se o tom samém mluví o Tunisku, či Egyptě, kde  jsou protentokrát ale v hlavní roli Češky. Kde to bude příště? Kdo ví, jisté je, že všechny letoviska včetně i těch českých, nabízí spoustu podobných možností.

V každém letovisku a dokonce i v lázních se najdou lidé, kteří sem přijedou s tendencí vyhodit si z kopýtka a prostě si to užít. Pro některé by to prostě bez letní lásky nebylo ono. Je to zlé, naivní? Nepodceňujme však naivitu žen, musí být na to vždycky dva.

Vzpomínám si na jedno léto v Itálii, kde působil místní playboy Ginno. Sbalil tam tu nejkorpulentnější holčinu z celého zájezdu. Každý den se miniaturní bílý Fiatek bezostyšně třepal ze strany na stranu a lidé se sázeli, kdy se konečně převrhne na bok.  Bylo mi té holky líto a říkala jsem si, že jí to nakonec bude moc mrzet, takhle se bezhlavě zamilovat. Nelíbilo se mi to obzvlášť, že během dne bez ostychu spolu řádili na pláži, ale pokud nebyla v blízkosti neustále to zkoušel i na jiné. Jaký byl pro mne šok (a nejen pro mne), když jsme se vrátili zpět do Čech a ona vyskočila z autobusu a vrhla se na krk svému manželovi. Ano, vskutku svému manželovi, který by nějakého Ginna mohl navíc strčit jedním prstem do kapsy. Cvrlikala přitom jako holubička a na prstu se jí blýskal snubní prstýnek, který po celou dobu pobytu v Itálii byl ukryt bůhví kde. Takže nakonec byl chudák vlastně kdo…

Češky jezdí za sexem, protože doma nemají to, co by mít měly. Muži po letech manželství zapomenou na drobné projevy náklonnosti a ženy se tak postupně připadají jaksi opomenuté, zaprášené a předčasně staré. Proč toho nevyužít, když muži jsou tolik dvorní, ohleduplní a ženu na rukou nosí? Více než 3000 žen si rok, co rok vyráží zvednout své sebevědomí. Nechají se hýčkat, chválit a nosit na rukou. To, že přitom prožijí románek je sladkým bonusem, který jim pomůže  zapomenout na domácí stereotyp – jednou týdně ve čtvrtek.

Domů se pak vrací jako po dokonalé rekonvalescenci v lázních. Jejich vyhození z kopýtka může být přínosem i pro muže, kdy získají novou motivaci, inspiraci a enrgii. Bohužel však sexuální turistika má i svá rizika a může být ve skutečnosti i pořádně nebezpečná. Kromě neplánovaného těhotenství si totiž domů můžete přivést i rozličné pohlavní choroby.

www.everystockphoto.com

http://www.everystockphoto.com/photo.php?imageId=6455515&searchId=a183e527bfb04f562c21c9c62fd1305d&npos=323

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Sexuální turistika”

  1. pegonela napsal:

    Tak toto neuznávám, jsem jako z jiného století.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.