Módní trendy – hodinky DKNY

1313-dkny-ceramix-1010

Móda hýbe světem a ovlivňuje nejen oblečení, ale i bytový design, vzhled automobilů, obaly a také design hodinek. Rok, co rok se designéři snaží celý svět okouzlit novými modely hodinek. Hodinky již dávno nejsou běžnou denní potřebou, ale důležitým a jedinečným módním doplňkem – neobvyklým šperkem. Mezi takové patří i hodinky od DKNY.

DKNY

Historie firmy sahá až do roku 1988, značka DKNY znamená Donna Karan New York. Pod tímto označením se skrývá světově proslulý návrhář, který se kromě navrhování luxusních hodinek proslavil i svým oblečením, taškami a parfémy. Dnes se zabývá navrhováním kompletně všeho, co si člověk může na sebe vzít, tedy od spodního prádla, přes brýle až po hodinky.

Hodinky DKNY

Hodinky DKNY jsou nadčasové atraktivní hodinky, které se mohou pochlubit velkou oblibou prakticky po celém světě. Jejich velkou předností není pouze jejich vzhled, které z nich činí reprezentativní zajímavé módní doplňky, či neobvyklé šperky, ale díky kvalitnímu strojku jsou i velice odolné, a proto vhodné i pro sportovní využití.  Sportovní hodinky DKNY jsou navíc obohacené i o různé zajímavé vychytávky. Designéři těchto hodinek se sice nechávají ovlivnit módními trendy, avšak jejich realizace hodinek DKNY je nadčasové a prochází snad všemi módními styly, že si svého favorita nalezne u této značky každý.

Dámské hodinky DKNY můžete rozdělit do dvou skupin:

- atraktivní hodinky s výrazným vzhledem

- výrazné elegantní hodinky, které jsou decentní a smyslné

Pro jakou příležitost jsou vhodné hodinky DKNY?

Hodinky od Donny Karan jsou vhodné jak na důležitou večeři, tak na různou společenskou událost, kde jsou výrazným doplňkem. Mimo to jsou však vhodné i pro běžné nošení, nošení do práce i sportovnímu vyžití.  To vše za přijatelnou cenu.

Hodinky DKNY jsou určené pro sebevědomé cílevědomé a úspěšné ženy, které jsou zvyklé na obdivné pohledy okolí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

zdroj informací: www.wikipedie.com

www.dkny.com

zdroj fotografií: www.timestore.cz


Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Módní trendy – hodinky DKNY”

  1. pegonela napsal:

    Ty první jsou nádherné. Ty bych chtěla!

  2. Danulka napsal:

    Mě se zase líbí ty druhé, jsem blázen do hezkých hodinek, ale bohužel- ty ceny!

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.