Šály, hit podzimu 2010

batikovaná šála od Laivae z Fleru

Se zimou přichází i potřeba chránit si svůj krk před prochladnutím, ale šály již dávno nejsou pouhou ochranou před zimou. Šály doplňují a oživují náš outfit, tak abychom byly nádherné. Letos se staly doslova módním hitem číslo jedna. Šátkům naopak odzvonilo. Chcete být in? Noste šály.

Čím delší, tím lepší. Minimální uznávaná délka je 150 centimetrů, ale klidně si můžete troufnout i na dvoumetrový kousek. Nebojte se šířek, ani kombinací několika šál najednou. Každá žena, která chce jít s módou, by ve svém šatníku měla mít na výběr z několika šál. Co se týče materiálů nad všemi ostatními s velkým předstihem vyhrává hedvábí. Je to proto, že je nejvíce efektivní, lehké, teplé, elegantní, leskne se a třpytí a velice dobře sedí ke kůži.

Video s tipy, jak si vkusně a elegantně uvázat šál

Možností, jak nosit šál, je mnoho. Nosí se v kalhotách místo opasku, či jako vázaná dekorace. Okolo krku ji můžete mít navázanou různými způsoby. Tuto zimu je však nejvíce trendy nošení šály jako turban. Módními jsou světlé barvy, bohaté vzory s elegantní texturou se střapci i bez.

Jak najít svou oblíbenou šálu? Řiďte se podle toho, k jaké příležitosti ji chcete, protože ji můžete nosit jako doplněk šatů anebo k různým příležitostem.  Výběr ovlivňuje i to z jakého by měla být materiálu, jaký by měla mít vzor, tvar a tak dále.  To vše ovlivňuje výběr ideální šály. Dobré je také dopředu vědět, jak ji budete vázat. Pokud si nevíte rady a nic vás nenapadá, existuje  snadná pomoc. Na internetu je k nalezení mnoho instruktážních obrázků a videí, které vám poradí.

Ve skutečnosti neexistuje žádná tajná formule, která vám pomůže ve výběru ideálního šátku a jeho nošení. Prostě si s nimi hrajte, třeba přijdete na své vlastní ideální vázání. Neřiďte se proto pouze módními výstřelky, vybírejte si hlavně podle sebe, co se vám nejvíce líbí a v čem se nejlépe cítíte.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Šály, hit podzimu 2010”

  1. Pirlenka napsal:

    super, byla jsem tedy in ;-)

  2. simonice82 napsal:

    krásné barvičky :-)

  3. pegonela napsal:

    Batika se mi líbí.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.