Trička, mikiny a tepláky

3766986_s

Určitě to znáte, hlavně vy, co máte děti. Nakoupíte oblečení a po pár měsících zjistíte, že už vaše děti ze všeho vyrostly. Nastává zkoušení různého oblečení, abyste zjistili, které je již malé, které ještě pár týdnů vydrží a pak zapisování dalšího dlouhého seznamu toho, co všechno je zapotřebí opět nakoupit.

A tak se vypravíte do obchodu. Mnozí volí i formu objednávání přes různé katalogy nebo z e-shopů, dle možností a času každého z nás. Kromě bot, které jsou potřeba měnit s každým ročním obdobím se nejvíce pro děti nakupují tepláky, trička a mikiny.

V dnešní době je již velký výběr, jak střihů, barev i velikostí ve všech cenových kategoriích. Díky tomu je možné, aby i různě staré děti mohli nosit oblečení stejné barvy a  designu, ale v odlišných velikostech. Když pak máte děvče i chlapce můžete jim koupit tričko či mikinu stejného designu, ale různé velikosti a barvy.

Mnohé maminky rádi své děti oblékají do stejných či podobných barev jaké nosí sami  anebo kupují úplně stejné oblečení jen v menším provedení.  Ano, ani to dnes není žádný problém. V dětských velikostech můžete pořídit různé oblečení velmi podobné nebo dokonce totožné, jaké jsou v dámských či pánských velikostech.

Nejhorší to bývá samozřejmě v létě a v zimě, kdy je potřeba tenké tepláky a mikiny, vyměnit za teplejší oteplováky a hrubé mikiny, místo triček s krátkým rukávem je pak zapotřebí vyměnit za trička s dlouhým rukávem.

Nejhorší  na těchto nakupovacích manévrech je, že nekončí s vyšším věkem dětí. S věkem se nakupování stává, čím dál náročnější, protože čím jsou děti starší, tím jsou děti náročnější na oblečení a potřebují jej více díky jejich narůstajícím aktivitám.
Copyright (c) 123RF Stock Photos

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Trička, mikiny a tepláky”

  1. pegonela napsal:

    Svatá pravda. Mám doma puberťáka, a tomu se líbí zásadně jen to, co má známou značku. Může to být pořádně vytahané, ale je to in. Nedostanu ho do věcí, které značku nemají. Pomalu se přistihuji, že začnu provozovat finty šikmookých chlapíků: Já snad ty značky budu přešívat…

  2. fleece mikina napsal:

    Takový pohled má i můj syn, který musí mít neustál vše značkové. Takže i tepláky a mikiny kupujeme ve značkových obchodech.

  3. Lenka napsal:

    Já kupuji občas synovi oblečení na www.******.cz

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.