Hubnutí pod tlakem

3609323_s

Možná se najde ještě nějaké procento spokojených žen, které se svými kilogramy bojovat nepotřebují. Podle statistik trpí více než 60% procent u nás nadváhou a to včetně dětí. Toto číslo je celkem děsivé a je jisté, že většina žen se snaží se svou váhou něco udělat….

Podle posledních průzkumů bylo zjištěno, že většina problémů s váhou jsou způsobeny současným způsobem života, který je nejenže plný nezdravého stravování, špatného životního režimu, ale hlavně plný stresu. Stres je hlavní příčinou více než 86% vzniklých civilizačních onemocnění. Díky stresu se náš metabolismus postupně vysiluje, až přestává pracovat tak, jak by měl. Náš lymfatický systém, který je hlavním detoxikačním aparátem, který z těla odbourává toxické látky a má velký vliv nejen na imunitu, ale i na metabolismus tuků se postupně zpomaluje, aby se nakonec zastavil.

Hubnutí pod tlakem kvůli stresu

Pokud s tímto stavem nic neuděláte začnou se na vašem těle projevovat první příznaky, které při neřešení mohou skončit vážným onemocněním. Jejich součástí je právě nejen celulitida, ale i obezita, snížená imunita, předčasné stárnutí, akné  a tak dále.

Skvělou metodou, která měla na tento stav pozitivní vliv byla radikální změna životního stylu, pohyb a lymfatické masáže. Současná medicína také ověřila velice účinné infračervené záření, které se již po dlouhá léta využívají nejen v rámci plastické chirurgie, ale také i v lázních, rehabilitaci a ortopedii.  Odborníci se snažili vymyslet něco jedinečného, co by nastartování lymfatického systému ještě víc pomohlo a urychlilo, jako první na svět přišel Vacushape.

Vacushape

Vacushape na první pohled vypadá jako vesmírné plavidlo. Ve skutečnosti je to jedinečný systém, který v sobě ukrývá běžící pás po němž se cvičící pohybuje po třicet minut. Pás se nastavuje do určitého sklonu, kdy se volí správná rychlost, při níž chodící nepřesáhne správnou tepovou frekvenci - více viz článek o tepové frekvenci a díky podtlaku dochází k aktivaci lymfatických drah. Střídavý podtlak je vlastně přístrojová lymfodrenáž, která ve spojitosti s aerobním pohybem má pozitivní účinky na lymfatický systém, pomáhá při formování postavy, zvyšuje prokrvení, zlepšuje fyzickou kondici a napomáhá k rychlejšímu hubnutí.

Vacu Therm Body space

Vacu Therm je soudobou nejžhavější novinkou. Svým způsobem se podobá Vacushape akorát, že u tohoto stroje došlo k ideálnímu spojení všech účinných vlastností, které mají pozitivní vliv na rychlejší hubnutí a lymfatický systém. Ve Vacu Therm totiž kromě pásu a lymfodrenáže významně figuruje i IVF, tedy infračervené záření, které se užívá při neinvazivní liposukci. Infračervené paprsky rozehřívají tělo na teplotu 35 – 45 stupňů Celsia, kdy dochází k rozpouštění podkožního tuku. Díky pohybu a lymfodrenáže pak následně dochází k vyplavování rozpuštěného tuku do lymfatického oběhu. Lymfodrenáž, pohyb a důkladný pitný režim pak následně způsobí vyplavení tuků a dalších toxických látek z těla ven. Tato důkladná detoxikace má pak za následek nejen formování postavy, hubnutí, léčbu celulitidy i akné, detoxikaci organismu, ale i zprovoznění lymfatického systému, urychlení metabolismu tuků, ale i antiaging program.

Kontraindikace těchto přístrojů jsou obdobné:

- ca DKK

- tromboflebitida  aneb akutní zánět žil dolních končetin

- velmi vysoký tlak

- vážné srdeční onemocnění

- onemocnění jater a ledvin

- těhotenství

- první dny menstruace

- jakékoliv infekční onemocnění

- dermatitida

- cukrovka

- hemeroidy

- hyperpigmentace

Díky oběma těmto přístrojům své tělo nastartujete do správné roviny, kam již tak dlouho potřebovalo. Nutno však říci, že cvičení na těchto přístrojích je dlouhodobě efektivní pouze za těch podmínek, že změníte celkově váš životní režim, kdy do svého harmonogramu zařadíte pravidelný pohyb, zdravou stravu, dostatečný přísun tekutin a dostatečnou délku spánku.

Jestliže si myslíte, že po deseti kůrách se z vás stanou modelky a vy více nebudete muset hnout prstem, tak budete velice záhy zklamáni. Každé hubnutí by totiž mělo být spojeno především s vaší vnitřní proměnou.

zdroj informací: vacushape.cz, výrobce vycutherm com, vlastní zkušenosti
Copyright (c) 123RF Stock Photos

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

10 reakcí na “Hubnutí pod tlakem”

 1. canibalx napsal:

  Jediným fungujícím způsobem jak zhubnout je pohyb. Jím často, hodně, ale mám celodenní pohyb v práci. Ráno se proběhnu na nádraží a z práce taktéž. Nemám nadváhu, i když jím za tři. Takže ti, co by chtěli zhubnout a sedí jen za stolem, tak mají bohužel smůlu. Pilulky zázraky neumí

 2. Pirlenka napsal:

  přesně tak! Však i zde se píše, že je samotné procedury nezaručí zhubnutí…

  Nebo jako když v návodu u pilulek na hubnutí je, že je máte zapít 0,5 litrem vody…no tak to tu vodu můžu vypít samotnou, pak taky nebudu mít hlad :-D

 3. adriana napsal:

  Jde o to, že tyto věci jsou dobré, doporučuje a užívá je třeba i Cajthamlová…
  ale už jsem viděla spoustu reakcí, jako, že je to dočasné a že to nepomohlo a pod.
  efekt je doopravdy okamžitý, ale je to jako o všem… jestli se k sobě chováte jako k odpadkovému koši, tak si to tělo zpět zanese velice rychle. Toto jsou léčebné procedury, které jsou v prvé řadě na lymfatický systém, kůži atd… hubnoucí efekt je vlastně vedlejším produktem.
  U tabletek…
  taky jsou účinné, ale je velkou chybou je nesmyslně psát všem těm, kteří to nemají v hlavě v pořádku. :-) To tedy zní.. ono totiž je přísný manuál komu by to mělo a za jakých podmínek… jenomže i to se už lidi naučili obcházet… má to být startovací berle tam, kde potřeba zhubnout třeba padesát kilo.. mno a mělo by to být i s psychologickou proměnou daného člověka..
  jenže bohužel často není…
  Často je obezita převlečená nenávist k sama sobě.. a stres

 4. Pirlenka napsal:

  mno, když slyším o holkách, co váží 50 kg a shánějí tablety na hubnutí, tak nechápu :-(

 5. Pirlenka napsal:

  Nebo mám známou, co se do sebe cpe všelijaké preparáty, aby zhubla, přitom její nejčastější oběd je KFC, večer chodí na kávičku (a zákusek) do restaurace a víkend propaří (prochlastá a prokouří) na diskotéce. A děsně se diví, že váha stojí, ne-li hůř, že přibírá :-(

 6. adriana napsal:

  tlak médií.. k dokonalosti
  to druhé následek dnešní doby, kdy je člověk již frustrovaný a vysloveně se nenávidí.. :-) ani jedné straně není radno ani pomoci

 7. jaduoo napsal:

  Pohyb, pohyb, pohyb, a všechno bude v pořádku.

 8. Nicol napsal:

  Mám dobrou zkušenost s přístrojem Vacu…. není to příliš namáhavé a výsledky jsou opravdu znát a to i na ceulitidu, která je bohužel v dnešní době velice častá a ani mě se nevyhnula…. :(
  Potom samozřejmě souhlasím s pohybem… nejsem moc zastáncem „zázračných pilulek“….

 9. [...] přístroji jsme již na Moderní ženě psali, více o něm tedy naleznete v článku: HUBNUTÍ POD TLAKEM. Jeho pozitiva se netýkají pouze redukce celulitidy, ale také mají velice pozitivní vliv na [...]

 10. pegonela napsal:

  Vacu přístroj je na hubnutí dobrý.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.