Nevěra aneb zabiják vztahů

5767504_s (1)

Máme partnera i několik let. Známe, jsme na sebe zvyklí, nemáme žádné větší problémy a přesto se rozcházíme.
Čím to? Spousta párů se rozchází z nudy. Nezvládají stereotypní život, do kterého chtě-nechtě spadli i na úkor spokojeného vztahu. Nejčastějším rozbíječem vztahu je ale nekompromisně nevěra. V tabulkách našich hříchů vede na plné čáře. Jak s ní můžeme bojovat?

Nic velkého v tomto boji asi sami nesvedeme, tak se musíme zaměřit na maličkosti. Ostatně z malých věcí se pak stávají ty velké.
Základem je komunikace. Mluvte se svým protějškem, mluvte spontálně o všem možném.
Měly bychom o sebe také dbát (v přiměřené míře). I když muži tvrdí, že jim to nevadí, kdo by se rád díval na ženu ve volném tričku,vytahanými tepláky a neumytými vlasy (například). Není na škodu si občas na noc obléci nějaké sexy prádélko, košilku, župánek.
Udržovat sexuální život je velice důležité. Když přijdete s nějakou novou polohou, nebo pomůckou rozhodně nic nepokazíte, ale právě naopak.
Jestli Vaše nervy stále pracují a Vy přemýšlíte zda-li Vám partner není nevěrný, zkuste se ovládat. Držte své emoce na uzdě. Nekontrolujte příliš mobilní telefon, email ani nevolejte kvůli prkotinám každou chvíli. Mějte na paměti, že kdo miluje žárlí, ale přehnaná žárlivost je vždy na škodu.
Vyhněte se již zmíněným stereotypům. Že každý večer večeříte u televizních novin? Co takhle vyrazit do restaurace, na piknik, grilování s přáteli, nebo můžete třeba vařit společně, pokud to není Vaše tradice.
Dát si s partnerem skleničku vína prý utužuje vztah. Nemyslím tím opít se k zábavě, ale když pít alkohol, tak s partnerem.
Vztah je jako květina, aby kvetla, musí se o ní pečovat. Pečujte tedy i Vy o Váš vztah. Když si budete dobře povídat, nekoukejte na hodinky, že ráno přeci vstáváte oba do práce, najděte si chvilku i pro sebe. Pusťte si DVD, projděte se, nebo zajděte do kina. Dělejte zkrátka to, na co máte právě chuť. I když se to zrovna nehodí již daným plánům.
Všechno také záleží na mnoha faktorech. Ale jedno je zůstává jasným.
Když nenecháte svůj vztah jen tak volně plynout a budete se o něj zajímat, opečovávat ho, tak můžete významně předejít můře nocí jménem nevěra.
Copyright (c) 123RF Stock Photos

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Nevěra aneb zabiják vztahů”

  1. pegonela napsal:

    Nikdy jsem nevěrná nebyla. Neměla jsem to zapotřebí. Když miluji, tak to nejde, když ne, tak opustím nebo jsem opuštěna.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.