Park Wodny Tropicana

7169387_s

Letošní léto se moc nevydařilo. Co dělat, když je venku pochmurné počasí a o víkendu se nám doma sedět nechce. Pokud se nemůžete rozhodnout jestli navštívíte saunu, aquapark, vířivku nebo solnou jeskyni, mám pro vás jeden tip.

Navštivte aquapark v luxusním prostředí čtyř hvězdičkového hotelu Golebiewski v polské Wisle. Na své si totiž přijdou, jak milovníci tobogánů, tak teplomilní saunisté, či whirpoolové princezny. Park Wodny Tropikana, tak se toto vodní království v samotném nitru luxusu jmenuje, můžete jej navštívit, aniž byste byli hotelovými hosty.

Park Wodny Tropikana se  stává turistickou atrakcí, jelikož opravdu stojí za zhlédnutí. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci, pokud chcete svůj volný čas trávit aktivním způsobem. Potěšit Vaše smysly zde můžou sauny suché (eukalyptové, kosodřevinné, bylinné) nebo parní s chladícími bazénky; solná jeskyně (která na první pohled vypadá jako čerstvě napadnutý sníh), polárium, které je opravdu polární (je zde mínus 55 stupňů)  a několik ozdravných jacuzzi bazénků.

Z bazénků nabízí : bahenní koupel, která podporuje pohybové ústrojí, přináší úlevu od bolesti svalů, kloubů a páteře. Vápníko-hořčíková koupel má protizánětlivé účinky, snižuje otoky a urovnává problémy nervového systému. Další ozdravné, ale také vonné aroma koupele vířivých van (borovicová, mořská….).
Nesmím zapomenout na děti a v neposlední řadě i na plavce. Pro děti, které saunám asi moc holdovat nebudou je zde bazén s umělými vlnami, což je velice zábavné, můžeme si tak živě připomenout dálky moří. Teplejší laguna a 5 tobogánů, na kterých si přijdou na své i rozverní dospěláci. Malý dětský bazének nechybí. Co se plavců týče, naleznou zde dostatečně velký sportovní bazén. Při vstupu dostaneme velké osušky a lehátek je v parku Wodny dostatek. Celý aquapark je vyhřívaný a voda dostatečně teplá, jen v plaveckém bazénu o pár stupňů studenější.

V letním počasí se na střeše hotelu otevírá ještě jeden bazén s lehátky, kde se můžeme opalovat a  jako na dlani se nám ukáže úchvatná scenérie okolí. Krásnou krajinu  máme možnost vidět i přes sklo z vyhřívaných jacuzz.
Tak už nezbývá, než si do navigace zadat cestu, sbalit plavky a může se vyrazit.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

4 reakce na “Park Wodny Tropicana”

 1. Beáta napsal:

  Mnoho našich známých tam jezdívá a moc si to chválí, taky tam určitě vyrazíme…….

 2. Nicol napsal:

  Ano, je tam velice příjemně, obzvláště v chladnějším počasí.

 3. Pirlenka napsal:

  Zajímavý tip, díky ;-)

 4. pegonela napsal:

  Jezdím tam. Jsem unešená těmi saunami: eukaliptová, alpský vzduch,….atd. Ledová jeskyně taky dobrá, jen si nezapomeňte vzít nějakou gumovou obuv. Líbí se mi to tam, moc. Jen známý si dal věci do dvou dílů skříňky, myslel, že je celá jeho. Tu svou zamkl a v té druhé měl řidičák, všechny doklady a peníze. Ale ta pak byla zamknutá. Děsil se, že mu věci někdo vzal. Naštěstí ne. Plavčík mu skříňku odemkl a bylo tam vše.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.