Konečně originální vánoční dárek

Vánoce se blíží, s tím je spojená spoustu povinností, mezi které patří i shánění dárků, které umístíte pod stromeček. Zapomeňte na klasické dárky, které darujete každým rokem a za den už o nich ani obdarovaný netuší.

Luštíte rádi sudoku? Ano? Proměňte svou toaletu v luštící místnost pomocí sudoku toaletního papíru. Nezapomeňte si pověsit i tužku, aby bylo čím psát! Třeba tu s laserem.

Jeden tip na originální dárek třeba pro muže máme za sebou. dárky pro muže bývají často obtížné shánět, je Váš partner hravý? Kupte mu Neocube. Neocube je moderní skládanka 21. Století. Skládá se ze stovek magnetických kuliček, které skládáte dohromady, tak jaká je Vaše fantazie.

Vánoční dárek pro ženy může mít různé formy, ať už nějaký šperk, parfém, oblečení nebo kabelka. To je zajetý stereotyp. Darujte své ženě štěstí. Tedy rostoucí štěstí, nechte svou ženu vypěstovat čtyrlístek, který ji nadělíte pod stromeček jako vánoční dárek.

Nepotešili jsme Vás s nabídkou a tipy na dárek na Vánoce pro ženy či muže? Třeba si vyberete sami ze zajímavého obchodu TvojeDarky.cz

Přejeme dobrou ruku při výběru nějakého zajímavého dárku, klidně se o tipy podělte v diskuzi.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Konečně originální vánoční dárek”

  1. pegonela napsal:

    S tím sudoku…a je toaleta navždy obsazená :-) ).

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.