Nemá ruce! Nemá nohy! Přesto miluje svůj život. Přednáška Nicka Vujicice

NickVujicic

Představte si, že se narodíte bez rukou a bez nohou. Nemůžete nikoho obejmout, ani se dotknout a vzít za ruku. Nemůžete tančit, chodit, běhat, dokonce ani stát. Co byste dělali? Jak by to ovlivnilo váš každodenní život? Seznamte se s Nickem Vujicicem, kterého taková nepřízeň osudu potkala, a přesto se nepoddal beznaději a nezařadil se mezi škarohlídy a naříkače. Vzal život do svých rukou a vydal se do světa bez hranic.

Již 10.9. v Praze a 12.9. v Brně proběhne přednáška inspirujícího Nicka Vujicice, který poprvé zavítá do České republiky. Nick Vujicic jako úspěšným motivační řečník inspiroval svým příběhem již miliony lidí po celém světě.

Proč je o přednášky Nicka Vujicice takový zájem?

Nick předává svým posluchačům myšlenky, jak je důležité mít vize a velké sny. Ve svých projevech uvádí své životní zážitky a apeluje na ostatní, aby zhodnotili svoji perspektivu a podívali se na svoje vlastní podmínky. Připomíná lidem, aby se nedívali na překážky jako na problémy, ale aby je začali vnímat jako příležitosti ke svému růstu a překonání sebe sama.

Zdůrazňuje, jak důležitý je náš postoj, protože je to náš nejmocnější nástroj a ilustruje také, jak velký dopad mají naše rozhodnutí nejen na naše vlastní životy, ale také na životy lidí kolem nás.

Ve svých pětadvaceti letech tento mladík bez končetin dokázal víc než většina lidí, kteří jsou dvakrát starší než on. Procestoval celý svět a o svůj příběh se podělil s miliony lidí všech profesí. Byl hostem mnoha televizních pořadů po celém světě, v nichž vyprávěl svůj životní příběh.

Nenechte si uniknout jedinečnou přednášku Nicka Vujicice o třech klíčích, které mu ze života bez končetin umožnily žít život bez hranic. Tyto tři klíče mohou změnit i váš život.
Přednášky proběhnou 10.9. v Praze a 12.9. v Brně. Pokud se chcete akce zúčastnit, doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve na www.nick-vujicic.cz. Kapacita sálu je omezena.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Komentáře i příkaz PING jsou v současné době vypnuty.

Komentáře nejsou povoleny.