Stěhování bytů a kanceláří

stěhování

S oblibou se říká, že je lepší vyhořet, než – li se stěhovat. Upřímně nevím, kdo toto vymyslel, nicméně můj prožitek z posledního stěhování je celkem čerstvý a musím přiznat, že mne to na jistou dobu z dalšího stěhování vyléčilo.Musím říct, že pro mne nebylo nejhorším poznatkem samotné stěhování, jako úřednické defilé. Pokud totiž vládnete dobrými organizačními schopnostmi, dá se zvládnout i akce „Kulový blesk“, která pro nás znamenala rezervování, zajištění nového bytu, úprava nového i starého bytu, sbalení čtyřčlenné rodiny z bytu 4+1, včetně mého ateliéru a tisíců knih (což zabralo nejvíc práce), přestěhování do nového bytu, rozmístění nábytku, vybalení všeho z krabic a to všechno během 14 dnů. Nereálné? kdepak, všechno je možné.

Po osmi měsících se při vzpomínání na tu kovbojku musím potutelně smát, nejvíc jsem se obávala té akce zvané: „Přesun“. Nakonec na tento den vzpomínám s mírnou nostalgií a překvapením. Díky skvělé firmě jsme se přemístili během tří hodin a to chlapci jeli na dvakrát.

Nyní stěhování doopravdy není jako z mého oblíbeného filmu od pana Smoljaka a Svěráka. Když se rozhodnete stěhovat a vyberete si tu správnou firmu, pomůže vám. Postarají se třeba o balení osobních věcí a předmětů, balení nábytku a domácnosti,  montáž nábytku, žaluzií, osvětlení a spotřebičů, stěhování těžkých břemen,  likvidaci odpadu a o  případnou potřebou uskladnění vašeho majetku. V případě větších úprav vám zajistí dokonce i ubytování a další papírové záležitosti, které ještě před nedávnem byly zcela na vašich bedrech.

Dnes Vás stěhovací firmy přestěhují nejen v rámci České republiky, ale pomohou vám i s přemístěním se za hranice. stěhování bytů a kanceláří je velice komfortní službou, která vás dokáže zbavit stresu a usnadnit vám vaše nové začátky.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

4 reakce na “Stěhování bytů a kanceláří”

 1. pegonela napsal:

  Já se stěhovala během dne s malým dítětem. Stěhoval mě navíc taťka s malým osobním autem. Zvládlo se to.

 2. Jirka napsal:

  Obtížné je stěhování šatních skříní, ale některé se dají rozmontovat. Šatní skříně

 3. Tereza napsal:

  Já jsem se obrátila na stěhovací firmu http://www.steh******.cz. Stěhování jsem tak měla bez starostí a nervů. . Firmu Stěhování levně Praha, jsem si vybrala z důvodu, že jsem si přála kvalitní a spolehlivé služby v oblasti stěhování bytu a to se mi od této firmy dostalo. Než se začalo se stěhováním, tak mi nabídli bezplatnou nezávaznou prohlídku technikem. Přepravky a krabice také nemusíte shánět, firma Stěhování levně Praha vám je předem zapůjčí.

 4. Misa44 napsal:

  Stěhování zase není takový horor. Jo, není to zrovna příjemná záležitost, ale dá se to přežít. Obzvlášť, pokud toho nevláčíte tolik. :) Nedávno jsme se stěhovali do nového [url=http://www.******/byty/prodej/]bytu[/url] a šlo to všechno celkem v klidu. :)

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.