Zdravý spánek

web-311-hlavni-elektricky-polohovaci-postel-adjustable-set

Jak si matraci správně vybrat?

Před tím, než začnete vybírat novou matraci, popřemýšlejte nad tím, co Vám na staré matraci vadí a co máte rádi, zda matraci tvrdší, či měkou. Důležitá je délka matrace, které by měla být vždy o 10 cm delší než vy. Šířka matrace by měla být minimálně 70 cm na jedno lůžko, abychom měli dost prostoru. Výška matrace, obecně platí, že čím vyšší, tím lepší. Vyšší matrace lépe přenese své ortopedické vlastnosti na uživatele, zajistí lepší hygienu lůžka. S výškou matrace stoupá i její životnost. Pozor bychom měli dávat na nostnost matrace. Tuhost matrace nelze zobecňovat, bývá označena čísly v rozsahu 1 – 5. Číslo jedna je nejměkčí matrace (dětská), číslo 5 nejtvrdší. Umístění matrace. Ideálních ortopedických vlastností, vzdušnosti a životnosti je dosaženo při správné kombinaci matrace s podložkou. Pružinové matrace je vhodné uložit na pevnou desku nebo rošt s mezerami menšími než 5 cm. Naopak pěnové a taštičkové matrace jsou vhodné na pevné i polohovatelné rošty.
Cenu matrace ovlivňuje typ, množství a kvalita použitého materiálu. Nejlevnější matrace není vždy tou nejvýhodnější, pokud zároveň hodnotíme i kvalitu.

Zahrada

gril

Také se těšíte na letní teplé dny, kdy budete relaxovat na Vaši zahradě či zahrádce. Budete si užívat sluníčka,či relaxovat pod slunečníkem. V podvečer si vychutnávat s přáteli skvělého grilovaného masa, pečeného s láskou na Všem grilu.
A v noci si s  dětmi uděláte dobrodružství přenocováním v zahradním stanu. Ano tolik krásných zážitků, díky zahradě můžeme zažít.

Jak si vybrat novou pračku?

baukncht

Jaké máme druhy praček?

Volně stojící zpředu plněné pračky, jsou na trhu zastoupeny nejvíce. Většinou tyto pračky vybíráme do větších prostor. Pračky zpředu plněné se vyznačují variabilitou. Můžeme si zvolit velikost pračky, nejrůznější funkce, nebo možnost zabudování třeba do kuchyňské linky.

Volně stojící shora plněné pračky. Tyto automatické pračky jsou vhodné do malých panelákových koupelen. Nezapomínejte počítat u praček shora plněných s víkem, které se otevírá nahoru. Pračky shora plněné se vyrábějí většinou na menší množství prádla, kolem 5kg, ale i tak najdou skvělé využití do menších domácností.

Krásný voňavý domov

fred-keramicky-difuzer-300ml

Luxusní vůně v originálním italském designu. Velký výběr barev a designu, tak aby se parfém hodil právě do vašeho obývacího pokoje, či ložnice. Aroma difuzér lesklý, keramický obal s víčkem od architekta a designéra Luca Trazzi. Do tohoto úžasného designového díla se vkládají ratanové tyčinky, po nichž vonná esence vyvzlíná a uvolňuje se do prostoru.

Zastřešení bazénů

posuvne-zastreseni_t

Dnes je zastřešení bazénů velkou výhodou, ne jen, že si prodloužíme venkovní plavání, nebo si můžeme zaplavat i v nepříznivém počasí, ale hlavní výhodou je ušetřený čas, který věnujeme péči o bazénovou vodu.
Zastřešení je opatřeno tzv. solárním efektem, který zajišťuje ohřev vody, navíc chrání Vaše děti, aby při neopatrnosti nespadly do vody.

Móda XXL

46149m

Nevězte hlavu, i když se neřadíte postavou mezi modelky, jste krásná a i vy si můžete pořídit krásné spodní prádlo větší velikosti. Sexy krajkové kalhotky a podprsenka, nebo elegantní hladký styl pro maximální pohodlí.Vybírejte, eshop Petrklíč totiž respektuje nejen Vaši velikost, ale také styl!

Plně automatizovaná domácnost

domácnost

Před několika lety nebyla společnost ani technika připravena na skutečnost, že ženy i muži jsou si rovni. Dnes už tomu tak ve většině případů je, i když se někteří snaží o opak.

Proměňte svůj byt – vymalujte

Fourniture_toys_bear_261228_l

To, jak se doma cítíte je důležité. Možná máte pocit, že byste potřebovali provést nějakou změnu, váš interiér se vám okoukal, necítíte se příjemně, domů se nevracíte tak rádi. Věděli jste, že za těmito pocity mnohdy nestojí ani nedostatek luxusního vybavení, ale mnohdy i špatně anebo dávno vymalované stěny? Schválně, kdy jste naposledy malovali?

Dětská hřiště do zahrady

girl_child_climb_1162212_l

Dětská hřiště poseté dětmi to patří ke každému městskému dvorku, jak však vyřešit zábavu dětí, když bydlíte v rodinném domě? Nejinak, na svou zahradu si postavte své vlastní soukromé hřiště.

Chytrý vysavač – Kobold

Bansky street cleaner - Chalk Farm

Mít doma čisto je hlavní prioritou téměř každého z nás. Čistota je totiž půl zdraví. S příchodem dětí se tato potřeba ještě více zvyšuje, zároveň je však mnohem obtížnější a náročnější to dokázat. Děti se po celou dobu snaží o pravý opak. Největšími domácími pomocníky jsou proto pro nás různé mopy a vysavače. Vysavače však mnohdy představují kravál, mají nedokonalé sání, bojujete s přístupem, krátkou šňůrou a nedokonalými sáčky. Pokud máte doma navíc ještě alergika, je pro vás důležité, aby vysavač byl nejen inteligentní a praktický, ale aby měl ještě i HEPA filtry, což na běžný vysavač je nedosažitelný požadavek. Přesto tak chytré vysavače existují….