Zahrada

gril

Také se těšíte na letní teplé dny, kdy budete relaxovat na Vaši zahradě či zahrádce. Budete si užívat sluníčka,či relaxovat pod slunečníkem. V podvečer si vychutnávat s přáteli skvělého grilovaného masa, pečeného s láskou na Všem grilu.
A v noci si s  dětmi uděláte dobrodružství přenocováním v zahradním stanu. Ano tolik krásných zážitků, díky zahradě můžeme zažít.

Zastřešení bazénů

posuvne-zastreseni_t

Dnes je zastřešení bazénů velkou výhodou, ne jen, že si prodloužíme venkovní plavání, nebo si můžeme zaplavat i v nepříznivém počasí, ale hlavní výhodou je ušetřený čas, který věnujeme péči o bazénovou vodu.
Zastřešení je opatřeno tzv. solárním efektem, který zajišťuje ohřev vody, navíc chrání Vaše děti, aby při neopatrnosti nespadly do vody.

Dětská hřiště do zahrady

girl_child_climb_1162212_l

Dětská hřiště poseté dětmi to patří ke každému městskému dvorku, jak však vyřešit zábavu dětí, když bydlíte v rodinném domě? Nejinak, na svou zahradu si postavte své vlastní soukromé hřiště.

Také vás čeká rekonstrukce?

house_dollhouse_doll_232606_l

Konečně se oteplilo a nastal ideální čas na rekonstrukce bytů a domů. Mnoho z nás právě proto letos nepojede na dovolenou a své ušetřené peníze investují do opravy vlastních nemovitostí, které již tolik let potřebují opravit. Vždyť základem úspor energie a naší peněženky vězí právě v nových oknech a dalších bytových, či domovních úpravách.

Josefův Důl – Brána do Jizerských hor

bighpim2266

Dovolená v České republice se stává čím dál oblíbenější, vždyť Česko nabízí tolik zajímavých turistických lokalit a tak pestré vyžití, že se tomu ani nemůžeme divit. I vy byste rádi strávili letošní dovolenou „doma“? Přesto se nemůžete rozhodnou, kde? A už jste byli v Jizerkách?

Dětská hřiště pro vaše děti

g

Ke každému domu s dětmi patří i pořádné dětské hřiště. Jaké si však vybrat? Co by mělo splňovat? Poradíme vám..

Nápady pro interiérová zrcadla

843113_mirror

Máte malý a temný byt? Nevíte, jak jej prosvětlit? Máme tu pro vás několik zajímavých tipů, která váš byt projasní a ozvláštní.

Velikonoční věneček – přivítejte jaro.

vajíčkok

Vyzdobte si svůj dům, aniž byste zbytečně utráceli. Tato kreativita je vhodná i pro děti.