Krásný voňavý domov

fred-keramicky-difuzer-300ml

Luxusní vůně v originálním italském designu. Velký výběr barev a designu, tak aby se parfém hodil právě do vašeho obývacího pokoje, či ložnice. Aroma difuzér lesklý, keramický obal s víčkem od architekta a designéra Luca Trazzi. Do tohoto úžasného designového díla se vkládají ratanové tyčinky, po nichž vonná esence vyvzlíná a uvolňuje se do prostoru.

Plně automatizovaná domácnost

domácnost

Před několika lety nebyla společnost ani technika připravena na skutečnost, že ženy i muži jsou si rovni. Dnes už tomu tak ve většině případů je, i když se někteří snaží o opak.

Proměňte svůj byt – vymalujte

Fourniture_toys_bear_261228_l

To, jak se doma cítíte je důležité. Možná máte pocit, že byste potřebovali provést nějakou změnu, váš interiér se vám okoukal, necítíte se příjemně, domů se nevracíte tak rádi. Věděli jste, že za těmito pocity mnohdy nestojí ani nedostatek luxusního vybavení, ale mnohdy i špatně anebo dávno vymalované stěny? Schválně, kdy jste naposledy malovali?

Chytrý vysavač – Kobold

Bansky street cleaner - Chalk Farm

Mít doma čisto je hlavní prioritou téměř každého z nás. Čistota je totiž půl zdraví. S příchodem dětí se tato potřeba ještě více zvyšuje, zároveň je však mnohem obtížnější a náročnější to dokázat. Děti se po celou dobu snaží o pravý opak. Největšími domácími pomocníky jsou proto pro nás různé mopy a vysavače. Vysavače však mnohdy představují kravál, mají nedokonalé sání, bojujete s přístupem, krátkou šňůrou a nedokonalými sáčky. Pokud máte doma navíc ještě alergika, je pro vás důležité, aby vysavač byl nejen inteligentní a praktický, ale aby měl ještě i HEPA filtry, což na běžný vysavač je nedosažitelný požadavek. Přesto tak chytré vysavače existují….

Také vás čeká rekonstrukce?

house_dollhouse_doll_232606_l

Konečně se oteplilo a nastal ideální čas na rekonstrukce bytů a domů. Mnoho z nás právě proto letos nepojede na dovolenou a své ušetřené peníze investují do opravy vlastních nemovitostí, které již tolik let potřebují opravit. Vždyť základem úspor energie a naší peněženky vězí právě v nových oknech a dalších bytových, či domovních úpravách.

Decoupage v interiéru

www.fler.cz/laivae

Toužíte po jedinečném interiérovém designu? Nechte se inspirovat zahraničními trendy a zkuste do svého domu zakomponovat decoupage…

Josefův Důl – Brána do Jizerských hor

bighpim2266

Dovolená v České republice se stává čím dál oblíbenější, vždyť Česko nabízí tolik zajímavých turistických lokalit a tak pestré vyžití, že se tomu ani nemůžeme divit. I vy byste rádi strávili letošní dovolenou „doma“? Přesto se nemůžete rozhodnou, kde? A už jste byli v Jizerkách?

Nápady pro interiérová zrcadla

843113_mirror

Máte malý a temný byt? Nevíte, jak jej prosvětlit? Máme tu pro vás několik zajímavých tipů, která váš byt projasní a ozvláštní.

Jarní úklid podle feng shui

945563_monja__2

Jarní úklid je velmi důležitý, abychom mohli získat novou energii, která nám dodá sílu. Pokud jej řádně neučiníme, energie k nám nenalezne cestu. Uklízejte podle feng shui a záhy se zbavíte veškeré negativní energie.

Velikonoční věneček – přivítejte jaro.

vajíčkok

Vyzdobte si svůj dům, aniž byste zbytečně utráceli. Tato kreativita je vhodná i pro děti.