Jak využít fotky z dovolené

fotokniha

Fotoknihu si můžeme jednoduše zpracovat on-line. Stačí nainsatlovat speciální program a můžeme začít. Zpracování fotoknihy je pokaždé velkým zážitkem. Jako dárek probudí emoce, jako fotokniha do knihovny uchová emoce. Zpracování je velmi kvalitní. Pokud patříte mezi ty, kteří doma zatím, žádnou fotoknihu nemají, rychle to napravte, uvidíte sami, že budete nadšeni.

Krásy turecké Antalye

antalya-beach

Antalya, dvoumiliónové město na slunných březích Středozemního moře, je centrem oblasti zvané Turecká riviéra. Mnoho hotelů a apartmanů, nespočet obchodů se suvenýry, nebo tradičním tureckým zbožím. Kavárny a restaurace, to vše naleznete v turistické oblasti Antalye.

Tip na výlet: Liberecká ZOO

Snímek 649

Před námi jsou poslední dva týdny prázdnin, které mají být podle předpovědí konečně vydařené. Rádi byste chtěli znát nějaký tip na dobrý výlet? Poradíme vám, jestli jste ještě neměli doposud tu příležitost, navštivte libereckou zoologickou.

Ráj na Zemi – Maledivy

Maldives_sand_walkway_19491_l

Je tomu rok, co jsem se rozhodla podívat se do této exotické krajiny. Byla to velmi dobrá volba a doufám, že budu mít příležitost se na Maledivy ještě v budoucnu podívat.

Výhody koupě dovolené na poslední chvíli

dovolena Invia

Stále zvažujete kam na dovolenou? S jakou cestovní kanceláří? A nejlépe za výhodnou cenu? Určitě se i k vám donesly informace o výhodných last minute zájezdech. Tedy zájezdech na poslední chvíli. Jsou pro Vás jako stvořené.

Park Wodny Tropicana

7169387_s

Letošní léto se moc nevydařilo. Co dělat, když je venku pochmurné počasí a o víkendu se nám doma sedět nechce. Pokud se nemůžete rozhodnout jestli navštívíte saunu, aquapark, vířivku nebo solnou jeskyni, mám pro vás jeden tip.

Lanové centrum Tarzanie

free-Climbing-Gaeta-129066-l

V neděli odpoledne nebylo počasí dvakrát příjemné, ale nepršelo, tak jsem se vydala do nedalekého lanového centra Tarzanie. Lanových center je hned několik, já jsem jela do horského lanového centra v Trojanovicích.

Sexuální turistika

marica-razzmatazz-punk-729151-l

Léto láká k různým nevázaným radovánkám, je to proto, že se člověk dokonale uvolní. Svůj vliv má i skutečnost, že partner a všichni známí jsou daleko, možnost prozrazení je tedy minimální a až se za vámi zabouchnou dveře, tak vás už zde nemusí nikdy nikdo uvidět. Sexuální turistika vládne světem a byla tu před lety, je tu dnes a asi i bude, co lidi budou chodit po zemi. Vždy se totiž najde někdo, kdo se nechá omámit anebo někdo, kdo si chce prostě užít a nechá se svést.

Víte, kde nakupovat knihy?

Cuba_Lisbon_travel_81629_l

Lidé se díky J. K. Rowlingové začali vracet ke knihám. Knihy jsou dnes skvělým dárkem k narozeninám, za vysvědčení a také k vánocům. Kdy však nejčastěji sáhnete po knize? Podle statistik k tomu prý nejčastěji dochází v období nemoci, a pak v průběhu dovolené.

Víme, kam jít zapařit!

frida_prague_prag_1085945_l

Pokud nevíte, kam si o víkendu vyrazit, máme pro vás jeden zajímavý tip. Víte, že již existují takové portály, které nabízí zajímavé akce na které se vyplatí vyrazit? Zdá se vám to neuvěřitelné? V tom případě čtěte dál, abyste se mohli dozvědět, co nejvíce.