Cvičení doma

Workout Elliptical Exercise Machines

Pořídíme si podložku a začneme s protahováním a jednoduchým cvičením, které nám nezabere mnoho času, můžeme si pustit na internetu video, kde nám bude zkušená cvičitelka předcvičovat a hned nám půjde cvičení lépe. Samozřejmě není od věci pořídít si rotoped či eliptický trenažér, který je skvělým pomocníkem ve formování postavy.

Krásná postava

tumblr_l8xiv8YHjE1qzkf6oo1_500_thumb

Mnoho z nás si do Nového roku dává předsevzetí, a to, že budeme pravidelně cvičit, zdravě jíst, abychom měly co nejkrásnější postavu. Jenže ne vždy se nám předsevzetí podaří naplnit tak, jak bychom předpokládaly. Začneme se tedy poohlížet po přípravcích na hubnutí a velmi často nás lákají chutné koktejly na hubnutí. Jaký si, ale vybrat ?

Závislost na pohybu

kolo

Závislost. Každý nějakou máme. Někdo nepřežije bez kávy, někdo zase bez cigarety, někdo potřebuje čokoládu. Vždy jsem si myslela, že já závislostem moc neholduji. Nekouřím, kávu piju zřídka kdy a kdyby vyráběli čokoládu jen pro mě, zkrachovali by.

Stačí se jen hýbat

pohybem k radosti

Výzkumy se neustále zvyšují své hranice, podle posledních zpráv Světové zdravotnické organizace (WHO),

existuje přesvědčivý důkaz, že pravidelná fyzická aktivita působí jako ochrana proti nezdravému přibývání na váze, ke kterému tíhneme díky stále rostoucímu sedavému způsobu života.

Lanové centrum Tarzanie

free-Climbing-Gaeta-129066-l

V neděli odpoledne nebylo počasí dvakrát příjemné, ale nepršelo, tak jsem se vydala do nedalekého lanového centra Tarzanie. Lanových center je hned několik, já jsem jela do horského lanového centra v Trojanovicích.

Factory Outlet

outlet

Je všeobecně známo, že oblečení v Česku patří k jedněm z nejdražších v celé Evropě. Proto mne celkem udivuje, že podle posledních průzkumů pouze 20% Čechů využívá možnosti nákupu v Outletech. Na rozdíl od celé Evropy, která ve Factory Outlet nakupuje víc než z 50%. Víte vůbec, že nakupováním v Outletu můžete ušetřit až 70% z běžné ceny?

Lyže v létě? A proč ne…

9033757_s

Pokud patříte mezi sportovní fanoušky stejně jako já, jistě se už teď těšíte na zimu. Ne, že by se v létě nedaly provozovat skvělé sporty, právě naopak. Za pěkného počasí si užívám kolektivních sportů, nebo jezdím na bruslích. Onehdá jsem dokonce vyzkoušel vodní lyže, které mě nadchly. Tak jako tak jsem i milovník zimy, která nabízí skvělé sportovní vyžití. Nemůžu se dočkat, až si půjdu nabrousit brusle a hurá na led. Možná, že letos konečně vytáhnu sáňky a sjedu si nějaký kopec. Zavzpomínám na dětská léta, jak bylo příjemné sjíždět kopce s kamarády.

Jazz dance

dance_jazz_zurjazz_1111053_l

Znáte Jazz dance? Jazz dance, či také jazzdance patří k soudobým nejoblíbenějším tanečním stylům. Jeho historie však sahá až do padesátých let minulého století. Milujete tanec? Pak zkuste nějaký kurz jazzdance, objevíte doposud nepoznané…

Pole dance

9691383_s

Ženy milují pohyb a tanec, jsou rády svůdné, i když současný styl života, který je plný paradoxů ženy poněkud svazuje. Pokud toužíte po svobodě, zdravém sebevědomí a chcete v sobě objevit svou vnitřní krásu, je pro vás Pole dance jako stvořený. Nemusíte se bát o žádný striptýz tady nejde.

Žena na skále s Rockjoy

24__2010-01-25_22-23-23_6363

Máte rádi adrenalin a máte nevšední zážitky? Překonání sebe samotné má v konečném výsledku povznášející pocit, který se snad nedá ani popsat, ten se prostě musí zažít. Jestli byste i vy poznali blíže tento sport…