Zahrada

gril

Také se těšíte na letní teplé dny, kdy budete relaxovat na Vaši zahradě či zahrádce. Budete si užívat sluníčka,či relaxovat pod slunečníkem. V podvečer si vychutnávat s přáteli skvělého grilovaného masa, pečeného s láskou na Všem grilu.
A v noci si s  dětmi uděláte dobrodružství přenocováním v zahradním stanu. Ano tolik krásných zážitků, díky zahradě můžeme zažít.

Dokonalá relaxace

3746655_s

Toužíte po relaxaci po náročném dni? A víte, že mít doma malé lázně dnes není vůbec nemožné?

Několik pádných důvodů proč jíst rajčata

1232721_tomatoes___

Ve všech nejuznávanějších světových kuchyních naleznete jako jednu z nejdůležitějších ingrediencí rajčata. Proč tomu tak je? Odkud se k nám rajčata dostaly? Proč je jedení rajčat tak zdravé? Porozhlédli jsme se za vás a přinášíme vám článek plný zajímavých informací.

Dárky podle znamení: Býk

1123773_horoscope

Nevíte si rady s výběrem dárku? Ať jsou to narozeniny anebo vánoce, výběr dárků je vždy záludnou záležitostí. Jak potěšit obdarovaného. Nevíte si rady? Poradíme vám, jak nejlépe obdarovat podle znamení.

Maso na špejli

1066287_barbecue

Grilujete rádi? Máte slabost pro různé špízy, ražniči, šašlik a jiná masa na špejli? Přinášíme vám sbírku různorodých receptů z celého světa. Pojďte ochutnat.

Velikonoční věneček – přivítejte jaro.

vajíčkok

Vyzdobte si svůj dům, aniž byste zbytečně utráceli. Tato kreativita je vhodná i pro děti.

Výhody a nevýhody zahradního nábytku

lavičko

Zahradní nábytek je důležitým vybavením každé zahrady, měl by být pohodlný a praktický. Jaké jsou výhody a nevýhody rozličných druhů nábytku? Pomůžeme vám vybrat si ten nejlepší.