Horoskopy na dnes

horoskopy

Aktuální horoskopy všech znamení na každý den!

Chcete-li se dozvědět, jaký bude Váš aktuální den, nebo na co si dát dnes pozor?

Pokračujte dále na celý článek s horoskopy.

Výklad karet v čajovně

výklad karet

Je sobota podvečer a já se vydávám do nedaleké čajovny Šambala, na schůzku s paní Sandrou. Paní Sandra je kartářka. Jelikož na karty chodím už pár let, vím o co půjde. Zatím se ale žádné kartářce nepodařilo přečíst mi budoucnost, tak uvidíme. Recenze paní Sandry jsou z mého okolí velice slibné, takže mé iluze o dobrém konci celé téhle akce s každým krokem rostou.

Dárky podle znamení: Lev

1123773_horoscope

O lvech se říká, že jsou páni tvorstva, jsou tací i ve skutečnosti? Z mé zkušenosti vím, že jsou to celkem poklidná zvířata, která jsou nejraději rozvalená pod stromem, odkud spokojeně nažraně pozorují své teritorium. Běda však tomu, kdo by si dovolil nepatřičně zasáhnout do jeho monarchie, pak budou lítat nejen třísky, ale i chlupy.

Mít sny je důležité

2756262_s

Sny nás doprovázejí po celý náš život. Dokáží nás nabít energií, roztoužit, ale i pěkně vyděsit. Někdy jsou sny absolutně bizarní a některé sny jsou velice inspirativní. Sny se zdají nám všem a to i přesto, ať se nám to líbí, či nelíbí. O jejich význam se zajímali již v době před Kristem a nutno říct, že dodnes je snění velkou záhadou. Také se vám zdají zajímavé sny a chtěli jste vědět, proč a co znamenají? Také jste se ptali proč vlastně sníte? Proč je vlastně důležité snít?

Taroty – věštění

symbol-belief-tarot-307796-l

Historie tarotu sahá až do dávnověku, kdy již ve starém Egyptě pomáhaly k rozřešení různých problémů. Taroty jsou také velice složitou karetní hrou, kterou hráli staří karbaníci a kterou je celkem složité pochopit. Současná historie tarotu spadá do 18. a 19. století, kdy se vyvinula do dnešní podoby. Proč stojí za to vykládat si taroty?

Dárky podle znamení – Rak

1123773_horoscope

Ani jsme se nenadáli a měsíc se sešel s měsícem a za chvilinku tu budeme mít nové období. S létem a Slunovratem k nám přijdou Raci. Těšte se, už 21.6. – 20.7. se panování ujme Luna patronka tohoto trochu zpátečnického znamení. Jací raci jsou a čím byste je potěšili? Nevíte? Nechte se inspirovat dalším dílem našeho seriálu o nebeských znameních…

Dárky podle znamení: Blíženci

1123773_horoscope

Blíženci jsou tajemné znamení, které dokáže zamotat hlavu a to natolik, že i když blíženec ve skutečnosti není náročné znamení, co se dárků týče, nevíte, čím byste mu udělali radost. Pokusili jsme se blížence rozebrat a přinášíme vám několik tipů, jak udělat blížence šťastného.

Dárky podle znamení: Býk

1123773_horoscope

Nevíte si rady s výběrem dárku? Ať jsou to narozeniny anebo vánoce, výběr dárků je vždy záludnou záležitostí. Jak potěšit obdarovaného. Nevíte si rady? Poradíme vám, jak nejlépe obdarovat podle znamení.

Rok Králíka

bunny3

Dočkáme se konečně klidu po hektickém loňském roce? Rok králíka by nám měl pomoci dostat se z toho nejhoršího…