Jak začít podnikat?

AbecedaPodnikani

Kdo by nechtěl, ale jak začít. V dnešní době, máme velkou výhodu internetu, kde nalezneme spoustu užitečných informací, které nám se založením firmy pomůžou. Nebo si rovnou můžeme založení firmy ,,objednat,, a ušetříme tak nejen spoustu času, peněz, ale hlavně nervů.

S cizím jazykem k lepší práci

school

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Říká pořekadlo a není tak daleko od pravdy. Znalost cizích jazyků je pro náš pracovní život stále více důležitější. Uvědomujeme si plně tuto skutečnost?

Sex na pracovišti

6185323_s

Erotickým hrátkám na pracovišti se podle studií oddává přes 31 procent z nás. Prý se spousta dotázaných styděla odpovědět, takže reálná čísla jsou daleko vyšší. Spousta párů si nedomýšlí následky jejich počínání.

Obchodní sdělení, která pijí krev

5889726_s

Také vás rozčilují nevyžádané obchodní sdělení a obchodní telefonáty? Ono se řekne, nikde nedávejte své soukromé informace, ale v dnešní době je po vás vyžadují dá se říct všude, a pak se jen nestačíte divit. Obzvláště pokud sami podnikáte a registrovali jste svou firmu do několika katalogů, aby vás klienti snáze našli anebo aby vaše stránky získaly lepší post ve vyhledávačích.

Reiki

9894666_s

Donesla se i Vám léčitelská metoda reiki? Na její popularitě stále přibývá. V ostatních evropských zemích se již tato metoda naplno využívá. U nás tento fenomén teprve začíná. Ve Švýcarsku je to běžná ozdravná metoda dokonce plně hrazena tamějšími zdravotními pojišťovnami. U nás vzbuzuje vlnu nejistoty. Teprve se s ní seznamujeme, zkoušíme.

Reklama na facebooku

imageloop-705328-l

Novou cestou pro firmu tedy může být reklama na facebooku.

Problémy se zrakem? – mohou být minulostí

7110195_s

Máte problémy se zrakem? Již dávno se nemusíte trápit s brýlemi, či smiřovat se s čočkami. Již 17 let tu máme i ještě jedno řešení – laser. Oční laserový zákrok není vůbec nedostupným tak jak by se zdálo, chce to jen umět počítat…

Elektronický podpis vám ušetří cestu na úřad

8075379_s

Podnikáte a rádi byste ušetřili svůj čas? Také už vás nebaví neustálé pobíhání po úřadech, které k ničemu nevede? Usnadněte si svůj život a vyřiďte si elektronický podpis. V jednadvacátém století se bez něj již neobejde dá se říct žádný pokrokově myslící podnikatel.

Pole dance

9691383_s

Ženy milují pohyb a tanec, jsou rády svůdné, i když současný styl života, který je plný paradoxů ženy poněkud svazuje. Pokud toužíte po svobodě, zdravém sebevědomí a chcete v sobě objevit svou vnitřní krásu, je pro vás Pole dance jako stvořený. Nemusíte se bát o žádný striptýz tady nejde.

Dárky podle znamení – Rak

1123773_horoscope

Ani jsme se nenadáli a měsíc se sešel s měsícem a za chvilinku tu budeme mít nové období. S létem a Slunovratem k nám přijdou Raci. Těšte se, už 21.6. – 20.7. se panování ujme Luna patronka tohoto trochu zpátečnického znamení. Jací raci jsou a čím byste je potěšili? Nevíte? Nechte se inspirovat dalším dílem našeho seriálu o nebeských znameních…