Stop umělým řasám!

love alpha

Sníte o řasách, které jsou přirozeně vypadající a dlouhé? Už žádné umělé řasy? Nyní si svůj sen s řasenkou LOVE ALPHA splníte!!

Dokonalá kombinace gelu a přírodního vlákna, které může okamžitě prodloužit Vaše řasy o 100%.

Gelové nehty

9921

Gelové nehty patří v současné době mezi nejoblíbenější. A to jednak proto, že je to ze všech technik nejšetrnější k přírodním nehtům a také proto, že nehty vypadají velice přirozeně. Navíc díky tomu, že se nehty tvrdí v UV lampě a ne tvrdící vodou, je tato technika modeláže vhodná také pro alergiky a astmatiky. Další výhodou techniky gelem je, že ji lze také aplikovat na přírodní nehty pro zpevnění. Nehty se jednoduše potáhnou gelem a vytvrdí v UV lampě.

Slevy na jídlo, pití, pobyty a krásu

slevy

Slevový portál

V dnešní době určitě beze sporu, každý z nás rád ušetří nějakou tu korunku a ještě nakoupí kvalitně a pohodlně z tepla svého domova. Slevový portál slevy.cz nabízí denně slevy na produkty i služby.

Payot Les Élixirs superséra pro konkrétní potřeby pleti

gamme_les_elixirs_1_bv_248306436_north_545x

Payot les elixirs

Žena, vizionářka a lékařka Nadia Payot byla vždy fascinována studiemi léčivých rostlin s výjimečnými ozdravnými vlastnostmi a legendárními kosmetickými účinky. Laboratoře Payot čerpaly z dědictví studií Dr Payot mimořádných rostlin a spojily je s novým komplexem moderních technologií.

Až vznikla nová řada… LES ÉLIXIRS 4 zcela nová séra obsahují Élixir Complex, vysoce účinný koncentrát smíchaný s inovativními aktivními ingrediencemi: stopové prvky, biosacharidy a kyselina hyaluronová, které chrání pleť před poškozením a regenerují ji. Každé super sérum navíc obsahuje léčivé rostliny, které odpovídají konkrétním potřebám pleti. Inovace přichází i ve způsobu použití: nemusíte se omezovat pouze s jediným sérem na jediný stav pleti.

Dlouhé přirozené řasy

advert_cz

Chcete dlouhé řasy jako panenka, bez lepidel, umělých řas a chemie, která Vaše řasy ničí! Vyzkoušejte novinku No1.Lash Extend Serum. Revoluční sérum No.1 LASH je bioaktivní růstový stimulátor s převratnou patentovanou technologií, který spolehlivě funguje v každém věku pro ženy i muže a přináší změnu pro Vaše řasy. Při pravidelné aplikaci séra No.1 LASH 1x denně Vaše řasy vyrostou až o 200%. Znásobí svůj počet, zesílí svůj objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy, které už vypadly. Již po prvním měsíci každodenního užívání poznáte měřitelný rozdíl. Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících každodenní aplikace.

Vlasová kosmetika

krásné vlasy

Samozřejmě to základní, jako je kvalitní šampon na vlasy, který by měl být zvolený tak, aby vyhovoval právě nám. Šampón bychom měli používat podle typu našich vlasů v případě, že máme vlasy mastné zvolíme šampón na mastné vlasy, který redukuje kožní maz a zároveň vlasy hydratuje, naopak na vlasy suché, či polámané, zvolíme šampón na suché a poškozené vlasy. Některé šampony dokonce pomáhají pokud nám hodně padají vlasy a často podporují i jejich růst. Některé šampony obsahují silikony, které vlasy pěkně zahladí a vlasy po nich vypadají leskle a zdravě.

Zářivě bílé zuby můžete získat i svépomocí

zuby

Pouhé čištění pastou s bělícím účinkem či bělícími perličkami nepomáhá. Pasta s obsahem jemně mletého vápence odstraňuje zubní usazeniny, ale nebělí aktivně. I když se o své zuby pečlivě staráte, zřejmě se žloutnutí nevyhnete. Zubní sklovina je bílá, ochraňuje spodní vrstvu – zubovinu. Zubovina je normálně žlutá, má pórovitou strukturu. Během stárnutí se může zabarvovat až do žlutohněda. Barvu zubů, tako ovliňuje genetika.
Příčiny žlutých zubů, které ovlivňují jejich odstín jsou potraviny, které konzumujeme a také to co pijeme. Mezi zabarvovače zubů patří hlavně kouření, červené víno, káva, černý čaj, čokoláda, borůvky a jiné barvící potraviny, antibiotika obsahující tetracyklin. Pokud tedy podstoupíme jakoukoliv metodu bělení, měli bychom se těmto zabarvovačům co nejdéle vyhýbat.

Beauty & Heath Days v Atrium Flora

beauty_days

Krása a zdraví, všechny to máme rády, když o nás někdo pečuje a cítíme se krásně a zdravě. Atrium Flora Vás zve ve dnech od 31. 5. do 2.6. na Beauty & Heath Days, kde je pro Vás připraven program zaměřený na líčení, výživu, účesy, měření zraku a vše co je trendy. Bonusem jsou nejen známé osobnosti a vizážisti, ale také hodnotné dárky.

Nová řada kosmetiky Payot – My Payot

2_18289_8669

Tento měsíc bude zahájena nová řada v péči o pleť od laboratoře Payot.
Šest nových produktů v řadě My Payot obsahují superovoce a jsou vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

Hýčkejte si svou pokožku, vlasy i nehty s přírodní kosmetikou

prirodni_kosmetika

S příchodem jara je potřeba vypadat dobře, jelikož odkládáme nepotřebné svršky a chceme ukázat vše krásné, co muží obdivují na ženě. Krásné vlasy, nehty a pokožka, je to nejdůležitšjší pro každou z nás. Nebaví Vás se uměle vylepšovat, chodit na umělé nehty, vlasy a podobné vylepšováky, chcete být krásna od přirody. Začněte s přírodními produkty a přírodní kosmetikou.